artık chp nin başına geçmesi gereken başarılı siyasetçi.

ak partili olarak diyorum bu adamın partisi zarre umrumda değil. bu millet kemal ve ekibinin hdp pkk propagandasından yıldı artık.

millet ecevitli, necmettin erbakanlı siyasi yılları özledi. muharrem seçim ertesi cıktı tebrik etti. çirkefe yatıp it yatağında ekmek ufağı aramadı.

kemal ve hümanist tayfası defolup gitsin birader. sonra sezgin, engin altay falan pkk cenazesine mi katılır, kandile mi gider pipimizde değil. yetti artık.
Unutulmuştur.
siyasi kariyerini kendi attığı/atmadığı adımlarla bitirdiğini düşündüğüm politikacı.
15 gün sonrasının müstakbel chp genel başkanı adayıdır.

en son kılıçdarın karşısına çıkmayacagım istifa etsin yoksa ben vefasızlık yapmam beni cumhurbaşkanı adayı yapan adamı karşıma almam diyordu.

ne oldu o iş çözemedim bugün 100 imza gelmiş 15 güne her gün 50 imza toplasalar bile rahat 625i geçiyor.
mazide kalmıştır. maalesef bir gün buluşmayacağız canım.
an itibariyle paylaştı;

görsel
he yani diyor ki; 30 yıl sonra seçim yapsak günümüz gençleri doğrudan, iyiden, güzelden, sevgiden, barıştan yana oy kullanacak. bu seçimde biz bunu gördük gelecek parlak.

hocam hiç okuyamıyorsun siyaseti ya. savaştığın düşünceyi ve o adamları hiç tanımıyorsun. nasıl bir devrim gerçekleştirdiklerini hiç göremiyorsun. bu uğurda neler yapabileceklerini hiç düşünemiyorsun.

senin gördüğünü onlar görmüyor yani. senin farkettiğini onlar farketmiyor yani.

boş işler. benim midemi bulandırıyor artık.

bi mevzu olursa haber verirsiniz. gerisi umrumda değil.
Yitik er.
Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan seçilince kime adam kazandı mesajı atacağı merak edilen zattır.
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen
dayan yüreğim diyen
Ama kap kara bir yel her yanı sardı
Bende bir tek can kaldı...
BEKLENDiği gibi rahip ajana da sahip çıkmış eskimiş cumhurbaşkan adayıdır.
özledim.

kendisine önerim Türkiye'de değil Norveç'te finlandiya'da ingiltere'de almanya'da Japonya'da filan aday olmalı ülkeyi yönetmek için.

kazanacağından eminim.

türkiye bu tarz gelişmiş ülkeleri birkaç asır geriden takip etmekte, düşünce bakımından.
''24 saat siyasette çok uzun bir süre'' sözünün hakkını veren, 24 haziranda oy verdiğim cb adayım.
Bugün cuma namazına hangi camidesin muhterem?
Siyasette 'kurtluk' sistemi gecerlidir. Insanlarin suru halinde yasayan hayvanlara en cok benzedigi mecra, siyaset toplum iliskisinin olusturdugu goruntude cok daha yakindan hissedilir. Yaslanan, islevsizlesen 'alfa'yi gozune kestiren ve iddiasi olan alfa namzeti muhteris onu en zayif aninda alaşagi eder ve surunun genetik kodlarina naksedilmis teslimiyetini devralarak dogal sirkulasyonun etkin bir halkasi olmus olur. Muharremi şu an boyle bir cabanin buyusuyle atak gelistirdigini goruyoruz. Sonucun ne oldugunu doga gosterecek.
An itibariyle halk tv.de ´herkesin cumhurbaşkanı olmaktan, tüm partilimilletvekillerinin genel başkanı olmaya' gerilemiş kişi. Herkesi kucaklayacağım diyor hala.
Göklerden bir karar gelmeyen cb adayım.
Araba kullanırken bazen hızlanmaK için bir alt vitese geçirip devir yükseltmek gerekir.
Cbaşkanlığı adaylığından parti başkanlığına adaylığa geçmeside böyle birşeydir.
anlamadığı şey şu: ülkede bıçak öyle bir kemiğe dayandı ki seçmen oyları isme değil kendisini rteden kurtaracak herhangi bir kişiye verdi.
seçmen oy verirken sandı ki o kişi üstüne düşen tek görevi layığıyla yapacak. yani oylarının hesabını tutup koltuğuna sahip çıkacak.
muharrem bunu yapmadı. belki adnanın kaset arşiviyle alakalıdır. sonucta ipleri bir kere teslim eden bir daha o iplerden kurtulup ülkeye derman olamaz.
o yüzden kılıcdar abisi, canan kaftancıoğlu gibi hdpliler ve diğer ychplilerle birlikte çekip gitmeli.
ha gider mi? seçim gecesi çekilmesini sağlayan güçler partiyi karıştırmasını emretmişse zor gider.
Delegeler gelip imza versin diye Noter önünde bekliyor garibim.

Sen partiyi ele geçirmiş olan alevi kürtçüler için kolay lokmasın muharrem.

Sen git atatükçü düşünce derneğine başkan ol diyecem Ama ona da süheyl batum seçilmiş amk.
şimdilik cuma namazı için camiye degil cem için cem evine dümen kırması gereken reyistir. sanırım iyi bir müslüman taklitinden önce iyi bir alevi takliti yapıp ocaktan içeri girmeyi başarmalı.

gerçi bu kadar niye önemsiyor bu konuyu anlamışta degilim. başka partiden yardırsa şansı daha çok olur.

genel başkanı olmak için ugraştıgı parti milliyetçi tonları yüksek bir harekatın iki önemli karar vericisinden biri oldugu halde aldıgı oy yüzde 44ü geçememiştir. ki dedigimiz hadise bir parti için doping alıp piste çıkmak gibi bir şey yani farkla birinci olmanız gerekir bu durumda.

yakın tarihi geçiyorum veya partinin sıradan genel başkanlarını, partinin kurucusu da milli şefi de yüzde 50 küsuru geçememiş daha ötesi var mı?
Zeki demirkubuz olacakken Bekir olan siyasetçi.
(bkz: Kader)
(bkz: Olum dedim Bekir)
kişiliğine laf yok adamdır kendisi lakin milletini halen tanıyamamış bir vekildir.

beleşçi, tembel, kısa yoldan zengin olmaya çalışan, cahil, küçük hesapların küçük kurnazı olan bu millete çok çalışacağız, büyüyeceğiz deyip fabrikalarda çalıştırmayı vaat edersen
millette keki kim verirse ona oy verir.

bu millet atmasyonu sever verecektin her eve maaş gibi tatlı vaatler bak o zaman nasılda arkandan gelirdi.
yauvv söylediğiniz adama bakıyorum sonra da savunduğunuza... Yaaaauv hee hee diyorum çomaristanın çomarları.
Normal şartlarda amerikan emperyalizmin karşısında durması gereken bir yapıya sahip birleşimin son seçimde cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği c. b. adayı. Son hamlesi ile awericadan telefon almış olacak ki ajan rahibe sahip çıktı. Bu ve bunun gibilerin sırf muhalefet olsun diye bırakın ülkenin milli çıkarlarını korumayı, koyunlarında ki hatunları için bile örf adet ve mideye sığmayacak davranışlar sergileyebileceklerine ihtimal verebiliyor insan. Ayıp denen bişey var ayıp. sen bu ülkenin vatandaşısın sırf seçmeninin o gereksiz şişmiş pörsümüş egosunu tatmin edicem diye her yanlışı yapmana gerek yok. biraz karakter lütfen.