bugün

üzerine bir de "tayyip, fetoş ve yandaşları cehennemliktir." dese türikye şenlenir.
muhammed canlanırsa ne der, kim onun peygamber olduğuna inanır, "ben peygamberim" diyen birine günümüzde nasıl bir işlem uygulanır, bilmiyorum...

ama gördüğüm nerdeyse her entryde "saygı gösterin, saygı duyun" ihtarları...ben başlık dahil, pek de saygısız bir şey yazıldığını görmedim..

o da değil; e be kardeşim siz ne zaman kendiniz için istediğiniz bir şeyi başkalarına çok görmekten vaz geçeceksiniz..

özgürlükler size kadar..hakaret etme hakkı(!) size kadar, saygı istemeler size kadar

elinize tam yetki, imkan geçse, kendiniz gibi olmayanlara yağmurlu havada su vermezsiniz, iş size gelince "herkes beni özgür bıraksın, saygı göstersin" tabii.tabii..yok öyle..karşındakine gösterdiğin saygı kadarını göreceksin.
Gözümüzün gördüğü yerde yazarın azına sığdırılması gerekilen sıçmıktır,
Babasının oğlu gibi söz ettiği peygamberden arafta dileneceği affı şimdiden kara kara düşünmesi gereken insanlar topluluğunu bir araya toplayan başlıktır,Türbanı kafaya takanların dine git gide saygısızlaştığının resmidir,türban kafaya takılacak birşey değildir,başa bağlanacak bir araçtır,amac haline getirenlere saldırılabilinir,ama peygambere hakarete varan sözlerle saldırarak yapılan işin ben ,çok afedersiniz.*,*
(bkz: önder sav)
(bkz: hacca gitme araba para kaptırma)
(bkz: gitme muhammet seni geri göndermez sonra)
(bkz: yiyosa yüzüne söyle)
(bkz: düzeysiz başlık ve entryler)
"'d' ile mi 't' ile mi önce onu merak ediyorum?" diye sorardım.
güncel Önemli Başlıklar