bugün

Sürekli eleştiriyorlar. Artık proje üretecek kafaya yapıya sahip değiller, 13 yıldır ak parti iktidarını eleştirmekten ne yapacaklarını unuttular. Her fırsatta halkın gönlünü almak yerine iktidarı eleştirerek onların tepkisini çekmiştir.
Son 2 seçim programlarını (yani projelerini!!!) tüm diğer partilerin kopyaladığı CHP bu söylemi boşa çıkarmış dırımdadır. Muhalefetken bile ülkeye parti programları üzerinden yön vermiş durumdadır.
Herkes söylemiş bende söyleyim gerçekten projesiz bu muhalefet. Merkez türkiye dediler 2 ay tutmadılar projeyi. Demek ki olmayacak öylesine proje yapmışlar ?
Muhalefet ne zaman karşımıza proje ile çıkacak mera k ediyor musunuz ? Çıktılar ama 1 ay sürmedi o çalışmaları. Ondan bahsetmiyorum gerçekten halka fayda sağlayabilecekleri bir şeyler getirseler. Yada meclise önerge verseler bir yerden başlasalar. Muhalefet yatmaya gelmiş.
Ulan bitiyorum bu adamların muhalefet yetersiz geyiğine. Peşin hakaret gerizekalısınız. En basitinden seçim vaatlerine bak chp mhp ekonomik vaatleri peşi sıra sıralarken akp başkanlık gibi bir sike derman olmayacak işin peşindeydi. Bir de yarınki seçim çalışmasına bak akpnin gör farkı angut herif. Onu geçtim zamanı başbakanı şimdinin cumhurbaşkanının chpden gelen her teklifi eeddeceksiniz sözlerini hatırla diyeceğim ama bu salaklıkla zor. istersen muhalif belediyelere gönderilmeyen ödeneklere ve o milyonlarca km yapılan yollardan trakyanın payına 0 km düşüşüne de değinelim. Ben yazarım daha ama bütün gün atv izleyip bir kere bu mecliste noluyor acaba lan diye merak edip açıp izlemeyen adama bu kadarı bir gecede yeter. Sindirin bunları yarın yenileri yazarız.

Aptalsınız aq.
türkiye'de olandır , ulan böyle muhalefet olmaz olsun bir gram işe yaramıyor hiç biri halk böyle cezanızı keser işte.
(bkz: chp nin iktidar olması için gerekli olan şeyler)

nan o kadar da yardımcı oluyoruz, taktikler veriyoruz.

aşikardır..
Ne muhalefeti allah aşkına. Şaka mı bu?
Akp'nin 20 yıllık iktidarinin cevabıdır.
Bu muhalefetin derdi başa gelmek değil, bunlar iyi polis kötü polis oynuyorlar. Herkes ortadaki avdan bir parça koparıp yoluna bakıyor.

Herkesin kabul edeceği adayı ortaya çıkarsalardı bugün farklı bir güne uyanmış idik.

Bu kadar yaşanan şeylere rağmen, kendi seçmeni bile yaka silktiği halde yine gidip Erdoğan'a oy veriyorsa, 86 tane parti ve lider bir araya gelip bir adamı deviremiyorsa, saz söz bitmiştir aga.

Herkes şapkasını önüne koyacak.
O koltuklardan istifa edilecek.

Ay bi' gülme geldi. Muhalefet de aynı bok. 2028'de seçim olursa 85 yaşında erduvan ile kılıştar yarışır yine.

Ne sıkıcı memleket yav.