bugün

Aşkın versusudur. Mor cizgili melise aşıktır ve aşk her zaman kazanır, ben bunu bilirim bunu söylerim.
Lezbiyen aski olacaktir. Hayirli ugurlu olsun demek duser bize.
versus mealinde tuhaf karşılaştırma.
(bkz: okulların hiç kapanmayacaktı)
akraba evliliğinin ne denli kötü sonuçlar doğurduğunu, allaha şirk koşmanın ne büyük cezaları olduğunu, ezana diss atmanın ne denli yanlış olduğunu gözler önüne seren yazarların sıçızlaması hadisesi.
tencere yuvarlanır kapağını bulur, bok yuvarlanır topağını bulur versusudur.
sanırım hiç bir işi olmayan yazar.
zira herkese melis misin? diye mesajı nasıl atabilirsin?
sürekli melisle ilgili entry girmekte, bu formata uygun mu biri bana açıklayabilir mi. yani bu yazar sözlüğe bişey katıyor da ben mi kaçırıyorum. lütfen beni aydınlatın.
kimsenin kendisini sevmediğini iddaa eden yazar.
Sevimli bir yazar. Kızlar lütfen nickaltimdan gider misiniz sevmiyorum sizi neden anlamıyor sunuz...
Beyaz tenli beybilito alir.

gerekirse kendisine mor cizgili pijama alirim.

Mor cizgili pijamasini giydiginde ayni zamanda beyaz tenlide olacagindan vs yi alir.
Biri derhal melis bulsun şu arkadaşa...
Ilginize tesekur eden yazar. Yol gösteren pek sevgili arkadaşlara ziyadesiyle tesekur eder, akıl fikir veren arkadaşlara da tek lafım bana akıl vermeyin bana melisi getirin... Çok üzgünüm neden anlamıyorsunuz.
sözlükte mor pijamasıyla dolaşan akılalmaz yazar. Deli de olabilir emin değilim.

(#24172313) çok iyi çok güzel bir ayrılık yazısı ama neden ben? Hayır neredeyse intihar edecek ismim melis değil diye. Olsam da seninki değilim, şunu bir türlü anlatamadım.
Her gün aynı şey başa sarıyor. Melis? Diye bir mesaj ve cevap alamayınca art arda gelen başka mesajlar... cevap almadığı halde de lütfen buradan gider misin diye mesaj atıyor. Çizgili pijama bu kadar kafa yapıyorsa biz de giyelim arkadaş.
kafayı melis ile yemiş yazar.
lütfen sabah sözlüğe giriş yaptiğimda buralari terketmiş ol yazari. hayir bir beynin yok varmiş gibi davraniyorsun hem beni hem melisi üzüyorsun angutyo.
Derdini kederini sözlükle paylaşan yazar, melisini üzmez ki hiç kendini üzer yine de melisini üzmez, ben seni uzaktan sevmeyi de kabul ettim lütfen sen de biraz anlayış göster uzaktan seven bu kalbime dokunma he...

Samsunlu şeyleri ciddiye alıp cevap bile vermiyorum... Lütfen burdan gider misiniz?
saçma yazar.

(bkz: #24179382)
Melis'ini buldugum yazar.

Aksam saat 8'de oveclerin hemen girisindeki cop konteynirina 50 bin lirayi birakmazsan Melis'i unut.
Kendisine Hıyar diyen yazarın nickaltına gelmesini istemeyen yazar. Bay hıyar lütfen burdan gider misiniz.
sözlüğümüzün en sempatik en sevimli en güzel yazarına sataşarak ün yapmaya çalışan vasat troll... seni varya elime alırım...
üzgün, takıntılı ve depresif yazar.
Kendini şerefsiz ilan edenleri nickaltında istemeyen yaZar. Uza şimdi...
Gunlerdir, belki de haftalardir "mor cizgili pijama" tarafindan aranan kisidir.

Son haberlere gore new york sokaklarinda cop koselerinde sabahladigi goruntulenmistir. Detaylar az sonra...

Evet arkadaslar, mor cizgili pijamanin gozunden bile ayirmadigi Melis meger bir sisme kadinmis! En son New York sokaklarinda irzina gecilmis bir sekilde goruntulenmistir. Evet mor cizgili pijama.. Soz sizde.

görsel
benim altımda kalmış melistir.

kaslı kollarım geniş omuzlarımdan dolayı göremiyor.
az önce bulunan melis'tir. şu şekilde:

(#24181033) şu entry'den yola çıkarak takip ettiği yazarlara baktım ve sadece beyaz tenli kiz'ı takip ediyor. mutluluklar diliyoruz. hoşça kalın.
güncel Önemli Başlıklar