bugün

abartılacak hiçbir boku olmayan olay, güzelce dinlendikten sonra çok rahat yapılır.
Ölüme ramak kaladır.
2 saat araç kullandıktan sonra en az 15 dk mola verip esneme gerilme hareketleri yapılmalıdır. Uyarıcı içecekler(Kahve çay) içilmelidir.
Kimse size madalya takmaz. Boşuna kasmayın kendinizi.
Tabiat üstü performans gerektirir.
Yersizdir, gereksizdir, tehlikelidir.
Tabakhaneye gidilmiyorsa, mola verilimesi şiddetle tavsiye edilendir.
çişin de mi gelmedi?

edit : pardon arkadaşlar tuvaletin i
diyecektim. tuvaleti gelmek de ne demekse.
o kadar acelen vardı uçağa bineydin.

tanım : zararlı bir eylem.
Şahsen ben 5-10 km sonra kendime güvenemiyorum. Çok dalıyorum dikkat bozukluğu var. Sonra aracın gittiği yönden fazla etrafa bakınıyorum.
Toplu ulaşım araçları yaptı beni beyle.
Yüreğinin götürdüğü yere mi gittin evlat.
cinayete teşebbüstür.
valla ne diyelim cesaret isteyen bir süreç ama insan sormadanda edemiyor ne gereği var bu kadar zorlamanın hayat çok kolay riske atılmamalı.
Kahramanmaraş'tan istanbul'a kadar 1993 model renault spring ile 100 km hızı bile görmeden benzerini gerçekleştirdiğim eylem. sadece 3-4 defa wc ve kahve molası verdim.
araban mercedes olsa da farketmez, götün çürür. sürülebilir ama götün çürür orası kesin. 250km'den sonra her türlü göt çürümesi başlar. farklı farklı araçlarla denendi, audi dahil.
Ford cargo 2520 ile 1100 km yaptım. Ertesi gün de 600 km. .
alanya istanbul arasını citroen xsarayla çok rahat gitmiştim bir o kadarda yol olsa giderdim.
780 gidip, hic uyumadan 780 de geri gelmisligim var.

Oyle ekstra bir olay degil. Yalnizca gece uykusuzluktan araclarin farlari biraz goz yoruyor.