bugün

Kanları bozuk
Tahta kuruları
Haysiyetsizler
Şerefsizler
Dalaksızlar
Ciğersizler
Onun kiler
Bunun kiler
Şerefsizler.
Şantiye şefi olmuşlardır.
sadece (bkz: uludagsozluk) vardır layıkıyla gorevini yapan
digerleri çöp.
Atatürke alenen küfür ediliyor ve başlık kaldırılmıyor.

Daha ne yapılması lazım. Burada yapılan şey hem gerçek bir ahlaksızlık hem de açık bir suç.

Kaldırın artık şu başlığı çünkü cidden sinirlerimiz hopluyor.

Dipnot:şikayette ediyoruz ama olmuyor. Ben anlamadım ki ne yapmamız lazım?
Anladım, beni sevmiyorsunuz. Duygular karsilikli.

Ben burada eskiyim, bazı moderatörlerden bile eski. Uzuluyorum, belki de uzulmuyorum. Ama biraz sinirlendigim kesin.

Liseliler, mericler, lanet olasi feministler. Agizlarina gelen her tur hakaret, alay, kufur, t*sak gecme. Bu boyle mi surecek?

Belki.
Her zamanki gibi uyuyorlar galiba. Uyanınca söyleyin de günaydın mesajı atalım. Evet
bu saatlerde uyuyan moderatörler. Artık hiç olaya el atmıyorlar ve sözlüğün kalitesi çok düşmüş. Yazık. Koca Uludağ sözlük neydi ne oldu...
sözlük tarihi boyunca sözlük e çok zarar verenleri de vardır.
çok iyi yazarları ego, kıskançlık veya esneme kabiliyeti eksikliği yüzünden harcadılar.

neyse gene de onlar olmadan olmuyor.
Sözlüğün hizmetçileri.
Saygı duyulması gereken oluşum.

Kaç kez çaylak kaç kez silik oldum. Hiçbirinde modlara laf etmedim. Bundan sonrada etmem.

Bir altın oluşum.
Pkk aleyhine yazılan entryleri silen yetkililer.
aralarına katılmayı düşündüğüm yöneticilerdir.

ama mod alımı var mıdır sorusu kafamda dönmektedir.
1 i varki çok seviyom onu.

hep bana sayın yazar diyo.
şu an kızların öpücükleriyle uğraşmaktalar size 1 hafta sonra döneriz.
işleriyle ilgilenmeyen yetkililer...

Silinmek istiyorum ya bir zahmet cevap verin...
Devamlı ülkücüleri çaylak ederler pkkcı yazarlara dokunmazlar.
sözlükte görünmez olarak dolaşmama neden olan insanlar bir el atsalar da casper gibi gezmesek ortalıkta.
Bu aralar sözlüğe hiç mudehale etmeyen, sözlüğün chat sitesi olmasına müsade eden kişilikler.
O kadar emek verdim buraya gelmek için, fakat beni çaylak lığa geri döndürdüler. Şu an tamamen kısıtlandım, ne diyebilirim ki çok üzgünüm ve gidiyorum...
daha yüzünü yıkamadan enrtyleri siliyorlar. size de günaydın.
her silik mesajda küfrü hak eden yetkili abiler.
Tutarsızlıkları paçalardan akmaktadır.
Hepsinin de yaşları 27- 35 arası. O kafadaki insanlardan nasıl olurda sizi anlamasınî beklersiniz. Karısı bu gün vermiştir. Gelir sizi çaylak yapar. Olamaz mî 3 kere oldu.
gerçekten çok iyi adamlar. ciddi söylüyorum bak.

görsel
çok iyi çalışıyorlar lakin bu entry kesin silinir kurallara aykırı dediğim entryler değil daha çok siyasetle ilgili olan entryler siliniyor anlaşılan formata değil mod a dokunuyor bazı entrylerim!