bugün

Bu aralar gaza geldiler heri.
"am" usulü çalıştığını anladığım oluşum.

yani amınız varsa ve bunu her fırsatta kendinizi pazarlarcasına dile getiriyorsanız,

size yönelik bir eleştiri veya yazının silinmesi sadece 10 sn. sürüyor.

ama bu yetenekten yoksunsanız size yönelik en ağır hakaretlerde bile şikayetinizden günler sonra,

"omo nosol yotosolom hopsono, boz do onsonoz" şeklinde bir cevap alabiliyorsunuz.

yatacak yeriniz yok sizin.
genel anlamda, bir gruba problemleri sistematik olarak tanımlamayı, hedefler koymayı, bilgi toplamayı ve bu bilgileri değerlendirmeyi öğrenmesi için yardım etmektir. grubun içinde, takım çalışmasını oluşturmak için çeşitli malzemeler kullanmaktır.
bir boka yaramayan, samimiyetsiz, espri anlayışı bile olmayan, varlıkları yoklukları bir, sikinin doğrultusunda yürüyen, haysiyetsiz topluluk. genelleme yapmıyorum ama yanlış anlaşılmasın, sadece neredeyse hepsi bu şekilde.
Silik listeme bir baktım da;

20.04.2016 tarihinde, silinen bir entrymi düzenleyip yeniden sunmuşum ama halen daha ‘onay bekliyor...' yazıyor. Maşallah büyükşehir çalışıyor.
Masallahi vardir entry yazali 1 dk olmadı ama hemen sil sen zaten.
Calisan ekip. Ama arada.
Önce her zaman adaletsiz olduğu ifade edilip sonrasında adalet beklenen grup. Hangi taraf daha fazla saçmalıyor bilmiyorum.
Denek için 8 entry girilmesi gerekir diyen daha fazla entry girdiğim halde yazarlığımı yada silikliğimi onaylamayan yoneticiler.

Ağbi nolur yazar yapın beni.
kimisine göre hızlı kimisine göre yavaş oluşum. seviliyorlar ama bence.
şifre mail sıkıntısı yaşıyorum ve mobil hariç Web browser gibi diğer kanallardan sözlüğe giremiyorum. mesaj da bıraktım sorun hakkında. Umarım olumlu bir sonuç alabilirim kendilerinden...

edit: 10 numara hızlı ve yapıcı davranıp sorunumu çözdüler ya. sağolsunlar...
Sorun ve sorularım ile bir buçuk gündür ilgilenmeyen oluşumdur.
http://67.media.tumblr.co...cqs92Zqr1sl6x2eo1_500.jpg

Edit. Bir yetkili sağ olsun iletişime geçti.
böyle bir şey yok. ama olabilir de.
çaylak oldum lan durduk yere.
Bir derdim vardan ulaşmaya çalıştığım merci. inşallah bu derdi görmezden gelmez ve şu derdi olan yazara bir çözüm bulur. Bu çok zor bir şey değil, ben olsam Allah rızası için yapayım der yardımcı olurum. Kendileri bilir tabii, ben nacizane bir istekte bulundum.
görsel

verdiğim selamı almadan konuya giren abi,

çok kırıldım .s .s

ben de insan gibi vermemişim ya neyse.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1209267/ +

adam mı koruyorsunuz 3. nesil diye anlamadım ki?

rezil mi olmasın istiyorsunuz.

yoksa nick altından böyle şeyleri silmenizin başka bir açıklaması yok.

benim nick altımda hakaret bile var ilişen yok.

burda hakaret yok bir şey yok. üstelik nick altında entry refere ederek yazmışım siliniyor.

tarafsız olun biraz sığırlaşmayın.
Artık hiçbir soruya doğru düzgün cevap vermiyorlar.
bugün iyi çalışıyorlar maşallah.
"eyy yazar, sen kimsin yaa" demedikleri kaldı.
Çok daha hızlı çalışıp, sözlüğün içerisindeki sapkınları ve sözlüğe zarar veren insanları saniyesinde uçurması gereken ekip.

Uyanın da sol taraflara bir göz atın.
yancıdır. her başlıkta ana avrat söven 2-3 insan var ve bunlar çaylak yemiyor. ben 1 kere ettim diye 30 gündür çaylağım lan.
Zannediyorum kendi aralarında organize olamamış yetkililer. Hangi tarzın sözlüğe aykırı hangi kelimenin yasaklı olduğu ya da tamamen sözlük kurallarına uygun olmayan olan ne varsa standarta oturtamamışlar. Saçmalıkların en üst kademeye ulaştığı, zeka seviyesinin yerlerde olduğu o kadar başlık ve entryler var ki. Bunlar engellenmeyecekse ne engellenir? Bir sözlük ne kadar boşlanabilir? Yazık yahu.
keyfi uygulamaların merkezidir. bir entry silik sebebi kişiye göre değişiyor. kendi hakkında başlık açan yazarları çaylak yaparlar bir tane var başlık açar çaylak yapmazlar. koruyorsanız söyleyin bilelim. bakmayacaksanız gammazlığın ne olayı var? evet.
iliklardan olusan gruptur.
ulan hiç bir bilgi vermeden çaylak mı yapılır amk. çaylak olmuşum ama nedeni hakkında bilgim yok. sizin yöneteceğiniz sözlüğün taaaa amk.

beni çaylak yapan yavşak senin ayrıca amk.
kendi fikirleri sözlük kurallarinin üstünde ustabaşı kıvamında olan bilirkişi*(!).

not: üstteki yazar çok yaşasın.