bugün

Çıtası teoman olan ergen kardeşlerimizin beğene beğene bitiremedikleri guruptur efendim. Ülkemizde son yıllarda % 300 artan antidepresan kullanımına karşın , "düşene bir tekmede benden" modunda bir "antidepresan gülümsemesi" şarkıları vardır. Soruyorum sizlere sevgili dostlar ; Allah'ınızı kitabınızı seversiniz bunun adı ikiyüzlülük , fırsatçılık değil de nedir ?
Var sen türkiyenin en çok tanınan , en çok çağırılan grubu ol neye yarar. Yarın öbür gün insanlar sayenizde "ehehehe negizelşeymiş la bu antidepresan" deyince kendinizden hiç utanmayacak mısınız?

Neden bu konuda bu kadar takıntılısın bilader? diyecek olursanızda şunu söyleyeyim ; önce yıllardaki şarkılarda melankolik,şizofren,pesimist gibi kelimelerin bolca kullanılmasının insanlara nasıl etkiler yarattığını şöyle küçükten de olsa etrafınıza baktıysanız görmüşsünüzdür. Dostlar , kardeşler lütfen böyle şeylere duyarsız kalmayın be.
melankoli gelecekse bunlardan gelsin sacma sapan soz yazan sacma bir grup iste bunlari dinleyip kafa bulan insanlar icin uzulme zaten onlar dogal secilimden elenmeye mahkum ezik tiplerdir.

--spoiler--

you tube da grubun pembe mezarlik sarkisinin altinda capsi yapilan bir yorum vardir gormussunuzdur sarki sozlerini alaya alan cinsten o yorum yeterli cevap olur gibi.

--spoiler--
emo grubu.
seviyorum bu grubun canlı performansını. egoları, sanatçı kaprisleri yok. birkaç sene önce canlı dinleme fırsatım oldu. sevgilisi ile arası bozuk olan biri var mı diye sormuşlardı, sonra el kaldıran arkadaşın sevgilisini arayıp şarkı söylemişlerdi. eğlenceli konserler veriyorlar. gelirlerse yine giderim. takipteyim.
Komple çirkin.
evanescence 'ın türk versiyonu. iki grubu da çok severim ayrıca.
Beyaz Şov'da solisti olan kadını görene dek pek dinlemediğim grup. Öyle solistleri olduğunu bilseydim dinlerdim. Kısa saçlı bir kadın sanatçı kim ki diye şovu izledim, Model olduğunu öğrendim. Şaka bir yana, sözleri kötü ama melodisi dilime takılan şarkıları var. Bir de her sene Uludağ Üniv. şenliklerine geliyormuş bu grup, bu sene göreceğiz umarım. Hayırlısı.
sarkilari biraz aglak olmakla birlikte guzeldir. severim. hatta ilk albumunu almistim ki genelde album almam.
aglamam zaman aldi diye bir şarkıları vardir, pek bi guzeldir.
bu gece konserine gidip bir kere daha bayıldığım grup.
Davulcuyu çok net hatırladığım fakülteden tanıdık yüzler. Sesini çok beğendiğim solist Fatma'nın ev arkadaşı kendi bölümümde ikinci öğretim okurdu. Demir Demirkan'ın desteğiyle ünlü olan grup.
Kaç ama önemli o bak?
türk müzik tarihinde daha kötüsü gelmedi. ergenlere bile hakaret müzik grubu.
keşke olmasaydı denilen grup. bu ne lan.
levla vazgeçti ve kuğunun ağıdı, özellikle kuğunun ağıdı şarkısı çok güzel olan grup.
keşke şeytanın yoluna gitmeselerdi.
bir pazar kahvaltısı adlı yeni single çıkmıştır.
http://www.uludagsozluk.c...re-ayd%C4%B1n-feat-model/
73 tl bilet fiyatı olduğunu görünce gitmekten vazgeçtiğim ve siz ne ayaksınız dedigim ekiptir
http://www.biletix.com/etkinlik/SJJ15/TURKIYE/tr
feridun düzağaçbile 40 tl civarında sizinki neredeyse iki katı hayırdır ne zaman bu kadar para eder oldunuz ?
bir dönem herkesin pembe bir mezarlık olmayı istemesine sebep olan müzik grubudur.
orijinaller.
fatma turgut isimli çok tatlı bir vokalisti olan müzik grubu.
Dün akşam Kartal'da beyrut performance'da güzel bir performans sergilemiş grup. Şarkılarından çok hayranlarıyla iletişimini beğendim.
dün hayal kahvesi çubuklu'da sahne alan, performansı ile beni fazlasıyla büyüleyen grup. fatma turgut'ta ne ses varmış arkadaş ya.

bir de sahnedeyken "aranızda aşk acısı yaşayan var mı?" dedi. birisi el kaldırdı. sevdiği kızı arattırıp telefonla konuştu falan. kıza şarkı söyledi.
Uzun zamandır dinlediğim bir müzik grubu. Tavsiye ederim.
ergen grubu gibi durmasına rağmen öyle olmayan, başarılı gruptur.