bugün

ideal kadın.

Masum. Mahçup. Güzel.
Ve sadece olması gerektiği ortamda Çılgın.
2 ocak 1984 aydın doğumlu fatma turgut, dokuz eylül üniversitesi buca eğitim fakültesi müzik eğitimi ana bilim dalı klasik gitar bölümünden mezun. 13 yaşında kendisine alınan klasik gitarla müziğe başladı. şarkı söylemeye başlaması da aynı yaşa tekabül eder. birçok müzik grubuyla çalışmalar yapıp sahne aldı. istanbul'a yerleşmeden önce izmir'de çeşitli müzik dershanelerinde 3 yıl öğretmenlik yaptı. 2007 yılında model'e katıldı; 2009 yılında model'le birlikte istanbul'a yerleşti. çalışmalarına model ile birlikte istanbul'da devam etmekte ve 13 yıldır büyük bir aşkla şarkı söylemektedir.
"pembe mezarlık" şarkısıyla kendisine hayranlığım artmıştır.
Sesi çok tatlı kendisi de bi o kadar sempatik olan nadide seslerden birisi bence.
sesine aşık olunacası kadın.

insanın alıp evde besleyesi geliyor.
şarkı söylerken suratı şekilden şekile giren ama sempatikliğinden hiçbir şey kaybetmeyen solisttir.

pek tatlı, yanakları mıncırılasıdır.
Psikolojik manyaktır. Saçma saçma ergen şarkıları falan yaparlar bu da söyler, tıfıl da bir şeydir karınca misali ezilmeyi hak eder. Nefret söylemi içeren bu saçma entrym burada biter.
değişik biridir. ne iyi diyebiliyorum ne de kötü. ortada kalıyor insan.

lan nasıl bir memlekette yaşıyorsak verilebilecek güzel hatun örneği yok.

şu hatun gibi güzel sevimli diyemiyorum yok öylesi.
bana itici gelen hatun. gerçi model grubu bana komple itici geliyor ya neyse.
çok güzel grup fatma turgut un sesine bayılıyorum be ayrıca gitaristleri de çok tatlı birisi düşüncem bu .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar