bugün

Minyon tipli hatunu severim çok tatlı çok güzel gelir gozume. Hiç yaşlanmazlar gibi sanki yüzleri hep genç durur ufak tefek oldukları için. Sarılınca kaybolurlar kollarınızın arasında.
Zayıflıktan gelen bir şey büyük ihtimalle. Boyum kısa değil ve çok zayıfım bana genelde minyon olduğumu söylerlerdi. Hele yillar sonra ilk defa saçımı kısa kestirdim, saçı bi de maşaladim bugün alt komşu da yaşını çok küçültmüş 16 17 görünüyon dedi tabii o an göz yaşım pıt.
Acil kilo alıp yaşımı göstermem lazım.
Erkeksen dezavantaj kadınsan avantaj olabilir ama herzaman değil.
Zor olsa gerek.

Tanıdığım 40 kilo 1.50 boyunda bir kadın metro beklerken, uzun boylu kaslı bir eleman çarpmış yanlışlıkla ve kadın tren raylarına düşmüş. Neyseki o esnada tren gelmemiş.
her yerde minik minnoş hey küçük diye çağırılmaktır.
minyon sadece boyu kısa olan değildir, ağzı burnu kulağı kafatası da küçük olandır.
eskiden şikayet ederdim ben niye hep kısayım küçük gösteriyorum diye yaş ilerledikçe keyif alıyorum çünkü 40 yaşındayken de 20 yaşında gibi görüncem. muhteşem bir lütuf. tanrıya sonsuz teşekkürler.

bu eksiliyenler kim ya çok merak ediyorum mk.
bodur tavuk her daim piliç olduğundan avantajlı bir durumdur. özellikle yaşlandıkça.
kızlar için sevimli bir durumdur. ama erkekler için aynı şeyi söylemek güç.

(bkz: çaycı hüseyin)
yapım dolayısı ile iyi veya kötü olduklarının arasında kaldığım türdür. Kısa boylu olmak kötü bir şey bence.
Hatunsa hiç sorun olmayandır.
"işte o senin x katın" şeklinde tariflere maruz kalmanıza sebep olur, bir cüsse ölçütü haline gelirsiniz.
yaşınızı olduğunuzdan küçük göstermektir.
bayanlar için doğu avrupa ülkerinden birinde 24 saat geçirdikten sonra bunalıma girme sebebidir.
birçok erkek tarafından bayanlara yakıştığını duyduğum özellik. lakin şunu belirtmekte fayda var; 1.70 ve altı erkekler; kendinizi minyon ya da orta grup kategorisine sokmaya çalışmayın, bildiğimiz kısasınız.
bazı kadınlar tarafından çok yanlış anlaşılıyor. hayır arkadaşım! bodur olmak minyon tipli olmak değil. kız 1.55 boyda gelmiş ben minyonum diyor ama suratı at gibi. minyonluk sadece boyla ölçülmüyor bilin istedim.
uzun boylu erkeklerin yanında olan kızların genel tipidir.
tipsiz olmaktan iyidir. minyon da olsa bir tipin var işte! nankörlük etme!
kadınlar hem tatlı hem de şanslı oluyorlar. minyon tipli değilim, sınıfta hep sırık ve ayı olan kız bendim. minyon olan arkadaşlarım, benden kilolu dahi olsalar, s bedenler xs bedenler onlara oluyordu. ben hep m ye mahkumdum. neyse, allah standarttan ayırmasın, ama iyidir minyonluk.
bu tipin erkekleri de tatlı olur derler.

boy 1.70, çok kısa sayılmaz oradan kurtarıyorum biraz ama tip olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 20 yaşındayım ama 15 yaşındaki bir çocukla yan yana gelsem arkadaşı gibi duruyorum. kızlar yanağımı mıncırmaya çalışıyor filan, çok acayip yani. ama 30'lu yaşlarda bu durumun ekmeğini yerim diye düşünüyorum.*
portatif bir yaşam sürmektir. çok kullanım amaçlı her yere sığdırılıp taşınabilecek tiplerdir ayrıca...
liseli kızların cilveli hareketlerine maruz kaldığım zaman, oradan koşar adımlarla uzaklaşıyorum. öyle bir dezavantajı var.
(bkz: bodur tavuk her dem piliç).
yaşliligin cok yakistigi tiplerdir.
(bkz: şirin baba)
iniesta gibi yeteneği varsa sorun olmayacak tiptir.
gençken geç yaşlanmak, 80 yaşına geldiğinde pamuk şeker gibi olmaktır.
Şanstır, daima sevimli bir havanız olur. erkeklerde bodurluk görülmedikçe tatlı gösterir.