bugün

anılarımın vakko'su, mercedes'i, bmv'si.
özlenen güzel insan.
tombiş-sarışın..

yaşıyorsa hala bulabilir beni..

12 sene oldu dile kolay..
yazarlığını sildirmiş. şimdi ne yapıyor ne ediyor merak edilendir. yaşıyorsa bana ulaşmasını dilediğim rakıyı sek içen yazar kişisi.
son entrysini 23 kasım 2012 tarihinde bir delinin günlüğü başlığı altına giren, toplamda 567 başlık ve 2393 entry sahibi birinci nesil yazar.

Minnak bir yazara benziyor, şarkı şiirle kafayı bozmuş.
yaşıyorsa ben burdayım demesi gereken 1. nesil efsane yazar. bekliyorum.
anaaaa, yaşıyormuş ya la bu!
hakkındaki 100. entryi girmiş olmam hasebiyle ağzının üstüne iki tokat atma şerefine nail olacağım minti.

ben diyorum ölmedim lağn, o diyor sibdir git. tamam da nereye, tamam da ne zaman, tamam da seni görmeden mi?
umuda dair; Ağlayabilir, gülebilir, dokunabilir, sevebilir, ve hatta iç kanamasına rağmen susabilir. pek bir duygusal. * cemal süreya; "Bir kadın döktüre döktüre susuyordu." derken "bişiiler bişiiler" işte *
epeydir göremem sebebiyle kendine sövdüren yazar. canımı sıkma, hangi delikteysen ses ver zibidi!
neredesin lan sen? küfür mü edelim, sülalene mi giydirelim? niye geldim lan ben sen olmayacaksan? ne işim var burada it sen de yoksan? 3-5 cümle de candan saymadım mı lan seni?

ölüme gidelim dedin de mazot mu yok dedim?

gör şunu mallık etme. işine gücüne, derdine tasana, tasına tarağına atlatma...

gell!!!
özlediğim yazar. nerelerdesin kardeş?
an itibariyle ölmediğinden emin olduğum yazar. nerdeyse şifresini unutuyormuş amk, 3. denemesinde girmiş. ne yazik ki yine kayboldu. daha gelir mi bilinmez.
yine kayıplardasın be gözüm.

sözümü tuttum ben sıra sende!

tarihi, işini, gücünü ayarla. sana ödemem gereken borçlarım var. ben uzun yolculuk yapamıyorum, tarihi bildir bileti göndereyim.
yokluğunu farkettiren yazar.

söz vermiştin döndüğümde burada olacaktın, içip güzeliğimize güzellik katacaktık. şimdilik izindesin öyle varsayıyorum ve ge-le-cek-sin... nasıl ölünmediğini anlatacağım oluummmm, yeşilli yeşilli fotolarımı göndereceğim sana. haklıymışsın lan çok yakışıyormuş insana. hele ameliyat izi bu kadar mı güzel durur bir insanın göğsünse nişane gibi. ahh eşek kafam nasıl şüphe ettim sen "bir şey olmuyor" derken.

ölmedim söz verdiğim gibi. hadi sen de gel... gelll!!
yok oldu. 1 aydır yok.
bu aralar bir türlü denk getirip de iki çift lâfın belini kıramadığım yazardır. ben uyurken o ayakta, o uyurken ben...
o bu degil de cok guzel kafasi var ha.
teveccühleri için canı yürekten teşekkür ettiğim birinci nesil şükela yazardır.
(bkz: #17566248)

ağlamak yoook gülmek var,
yarinlarda yarinlarda mutlu günler var.

yat artık!

lan ben seni çok seviyom yaa.
http://www.youtube.com/watch?v=2GIXluqYm3I

en büyük qalp sana.

sağlam qalple dönecekmiş enry ne be.

bekle!!!

itaat et ve döndüğümde burada ol!
en ama en sevilenlerden.

bir döneyim içip güzelliğimize güzellik katıcaz.

hah!
kelimelerle oynadık accık. oyundan anlıyor hilede yapmıyor.
tanıdık çıkacaz az kaldı *
gammaz basligindaki yazisiyla kendisinin dusunce yapisini az cok sezebildigim ve diger entrylerine de baktigimda sevmeye karar verdigim bir yazar.