bugün

baksın diye o eteği giymiş kıza inatla bakmamaktır. bak olum, ayıp olur.
bakmak ne demek o bacaklara tokat atmak istersin, zaten o kız da baksın diye giymiştir yani normal bir durum.
sen kızın bacaklarına bakınca onun egoları tavan yapar, tavan ne kelime egoları halay çeker.

bazen hayatta penti çorapları olmak istersin.
Çaktırmadan baktıktan sonra göz göze gelindiğinde safa yatilir.
Eger bu tanimi okuyan mini etekle isine giden hanim kizimiz bir daha gitmeyecektir. Acik etmeyin sapik fantezilerinizi.
entelliğin doruk noktası sanırım. balzac ve gorki okuyan biri bile bunu yapmadan duramaz bence. ben bakmakla kalmayıp amını görmek için masa altı yapıyorum. siyah donun hastasıyız çok şükür. her iş arkadaşımın ayrı ayrı amına sağlık. hepsi bal, hepsi şeker.
sevgilisinin ya da eşinin verdiği ayardan sonra bakmıyor olabilir.
olsa olsa bakamamaktır. erkek, her yerde erkektir. iş, güç dinlemez. namazda bile kadın, erkeğin arkasındadır. kadın değersiz olduğu için değil, erkek, her yerde erkek olduğu içindir. allah, yarattığı kulunu bilmez mi?
olsa olsa bakamamaktır. erkek, her yerde erkektir. iş, güç dinlemez. namazda bile kadın, erkeğin arkasındadır. kadın değersiz olduğu için değil, erkek, her yerde erkek olduğu içindir. allah, yarattığı kulunu bilmez mi?

: anlamadım ki, kim eksiledi? minili olan mı, yoksa bakamayan mı?
baksan ne olacak ki hani görsen görsen frikik verdiğinde beyaz ya da siyah bir kilot görürsün. sen böyleysen plajlarda elin sikinde gezersin be oğlum. bu kadar abaza olmamak lazım.