bugün

Müşteri bulmak ya da tacize ve belki tecavüze uğramaktır.
açacak başlık bulamayan öküzlere katkı sağlamaktır.
bu başlığı açmaktaki amaçla aynı olan amaçtır.

(bkz: amacına sıçayım sana birşey olmasın)
taksimde dolaşmaktır.
(bkz: yılbaşında mı yoksa sıradan bir günde mi)**
modaya uyuyodur efendim. moda çıplak gez dese çıplak gezer.
TERBiYESiZLiK BAŞKA BiŞE DEĞiL YA, AYIP AYIP.

BiZLERi ELiMiZDE KOR iLE GEZDiRiP, GÜNAHA SOKMAK BAŞKA Bi AMAÇ YOK.
DiŞERLiMiZi SIKTIRMAK, GÜNAHLARA GARK ETMEK BiZi.

NEDEN GiYiYORSUN KIZIM O ETEĞi?
SOYUNUNCA ÖZGÜR MÜ OLACAKMIŞSIN?

BACAKLARINI AÇIP O BEMBEYAZ BACAKLARINI * BiZE GÖSTERDiĞiNDE MUTLU MU OLACAKSIN? BiLMEZ MiSiN BU KONULARDA NE KADAR ACiZ ERKEK MiLLETi? MEMELER, KALÇALAR ORTADA AA *.

BiLMEZ MiSiN MÜNAFIK, YERiN CEHENEMDiR, BU ERKEKLERiN AKILLARINI ÇELDiN DiYE BÜTÜN SUÇ AHiRETTE SENiNDiR, O MEMELER, O BACAKLAR, O SALLANAN KALÇALAR *.. GÜNAHKARSINIZ!
MÜNAFIKSINIZ, SONRA BU ÇOCUKLAR NEDEN OKUMUYOR?
NASIL OKUSUNLAR PSiKOLOJiLERiNi BOZDUNUZ. DiRi GÖĞÜSLERiNiZi SERGiLEYEREK *,
DOLGUN KALÇALARINIZI SALLANDIRARAK KARŞILARINDAA *
ALPARSLAN KUYTUL

http://video.uludagsozluk...-önde-gidenidirler-18829/

GÜLMEKTEN ÖLÜYORUM ŞUAN, ULAN BUNUN GiBi iBNELER YÜZÜNDEN TECAVÜZLER OLUYOR, HERiFiN TiPE BAK!
ADAM BiLDiĞiN ANLATIRKEN KENDiNDEN GEÇiYOR ULAN, BU KADAR SAPIK OLUNUR MU ARKADAŞ, BU KADAR MI AZDI LA BUNLAR?
O DEĞiL BUNLARIN Bi SÜRÜ DE SiKTiĞi ETTiĞi MÜRiDi VAR AMK, BEBENiN BiRi YORUM YAPMIŞ,
"ABi Bi SAKALI KES, SAÇLARA HACiM VE BU ABAZANLIKTAN KURTULURSUN, ELiN YÜZÜN GÜZEL, AĞLAMA DA iŞiNE BAK YAKIŞIKLI ADAMSIN SANA KARI MI YOK!" DiYE, BENCE BU LALE O BEBEYi DiNLESiN, YOKSA DiNMEZ BUNUN ATEŞi.

SiNiRLENDiM SABBBAH SABBBAHH.
bazı onum bunun çocukları tarafından terbiyesizlik olaral atfedilmiş amaçtır. size ne lan zirzoplar ? istediğini giyer hatun kişisi, terbiyesizlik diyenlerin de ağızlarının suyu akar sadece.
yolunu karıştırıp, tarlabaşına giderse tarlabaşında haşat olacak kız.
tokmak aramaktadır.
15 gündür abaza bir şekilde yayılan eylemcilerin arasına girmesi halinde aşırı tahrik neticesi ile nokta nokta, demeye dilim varmıyor, kızım tez kaç oradan hem kendi canını hem de eylemcileri heder etme.
Dışarı çıkarken güzel görünmek istiyordur. Seksi görünmek insana kendisini iyi hissettirir, bu hanımefendi de o duygunun peşindedir. Amınakodumunun makinacıları sizi.
Biri gelse de bana bi çaksa durumunu istemektir.
Rahat giyinmeyi seviyordur. millete giren çıkan ne, bunu ortaya çıkarıyordur.
(bkz: genç şakirtler rahatsız)
(bkz: aklı sikinde olmak)
amaç taksimde kafasına kondom geçirenlerin çogunlukta olmasındansa mini etekli kızların olmasıdır.
çok amaçlıdır. evet.