Oha lan 1 günde 108 entry girilmiş dediğim yazar. Göt baş açınca mı bu kadar popüler oluyoruz bk.
--------------------reklam----------------------------------
inşaat, makina, elektrik her türlü proje çizilir itina ile teslim edilir.
şehir ülke farketmez..
özel mesajla ulaşın işlerinizi usta kalemlerin eline bırakın..
--------------------reklam----------------------------------
Reserved. Buralar değerlenir, at fava bekle.
Bu arada sadece ben mi bu kızı ornitorenke benzetiyorum? böyle kuyruğu uzun acayip bir şey.
Bir suser.
kroki gibi bir yazar , elimi vurmadan kaldırdı valla helal olsun.anasını ve babasını da tebrik ediyorum ayrıca iyi iş çıkarmışlar.
prim veren gerizekalılar toplanmış yine, bende yazdım ama dayanamadım işte
merak edilesi yazar. nicki hos gibi. hakkinda birsey bilmiyorum. Nick altlarini okursam boka saracak gibi bi his var. o yüzden en iyisi gizemini korusun bendeki diyecegim kisi.
Kolundaki bileklige bakarsak muhtemelen otel odasında seksi(bütün seksilerden özür dilerim) bir hemşire kostümü ile ne yapıyor acaba? Yani bilemiyorum ben bu sekil giyinirim o bu sekil giyinir herkesin hayatina kisme karışamaz ama velakin öyle de değil bu isler bacı dedik bastık bağrımıza kötü olmayalım sonra.
Valla milyonların karısı olmaktan hallice durumdur...
Valla milyonların karısı olmaktan hallice durumdur...
olm ne abaza adamlarsınız, bi kız gördünüz ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

azıcık sosyal olun hatun çevreniz bollaşır, böyle her kız fotoğrafına atlamazsınız belki
sözlüğün gündemi olmuş yazar.
kim bilir hangi kızın instagram veya facebook hesabından aldı bu fotoğrafları. trollük yapıcam, eğlenicem diye bir insanın hayatını mahvetme riskine nasıl girer bu insanlar hiç anlamıyorum.
çok ciddi şekilde psikolojik desteğe ihtiyacın var ''milyonların bacısı'' bacım senin... azıtmış kopmuş durumdasın, normal insan hareketleri değil bunlar... çok ağır psikolojik hastalıkların olduğunu düşünüyorum ve iyi niyetle yazıyorum bunu sana, asla hakaret etmek için değil...
şu resmi sözlüğe atıp beni ciddi anlamda yarmıştır:
(bkz: #28759162)

Ulan ben böyle çıksam bir fotoğrafta koymayı bırak bakmaya utanırım. Ne cesaretse o buraya koyuyor.

Şu gözlere bir bakın. Yakınlaştırın bakın allahınızı severseniz. Sokak kenarında " abi bi 10 lira " diye yol kesen balici çocuklarla aynı.
Vallaha bak, tıpa tıp.

Ulan hahahah ya. Buraya atmış bir de.
uludağ gündemini belirleyen yazarın nick altından güzel yer satılıktır.

bu arada haseki hera sultandan özür diliyorum. sana dediğim şey bu ablamız için geçerliymiş. bu adamlar ne ara yazar oldu? ne ara popüler oldu anlamadım gitti.

ben sözlüğe ilk geldiğimde az kişiydik buna rağmen tanınmak çok zordu.
(#28797227) biraz düşündümde, ben buna benziyorum.
sol frame engeline maruz kalmıştır. özledik ulan!
Badsector hatası vermiş resmen kernel panic.

O degilde, fotorafları çeken kim? Ulan rıza..
Artık hangi fotoğraf işleme proğramını kullanıyorsa, bir bok bilmeyen yazar.

Bir mesaj uzağındayım canım. Ağır photoshop bilgimle seni şu noise çukurundan çekip alabilirim.
Ooo bacı, silkerim bir dal.
Bir suzır.

Büdüt: o değil de lan ne olacak bu kızın dramı? ilgi kasacağım diye binbir foto atar, sözlüğün anasını ağlatınca çaylak olur, gider inci'de sürter. inci'nin binleri siklemeyince tıpış tıpış geri döner. Artık tekrar esip gürlemek ister, lakin moderasyon uyanmıştır artık, nick altı sol framee gelmemektedir. Yeni formül lazım bacımız için. Nickinin feyki olan başlığa foto atar bu sefer. Muhtemelen entrysi de vardır da donuzda olduğu için göremiyorum.
Şimdi entrtsini göreceğim diye de donuzdan çıkaramam sözlük.
(bkz: Bir kezban ağlıyor gözleri yaşlı)
şu yazarın nick altına binlerce entry girdiniz.. kıçını bulutlara kaldırdınız.. fakat yine hiç biriniz anlayamadınız..

sikemeyeceksiniz ulan! Kabullenin artık!
deve hörgüçleridir maşallah.
biri hala skemeyeceksiniz demiş afedersin de gerek mi kaldı?
Galerisine yanlışlakla 7-8 kere aynı fotoğrafı attığım yazar. Silmeyi bilmiyorum kusura bakmayın gençler.
akşam 11 halı saha maçına çağırmalık yazarımsı. şu bacak kaslarına bak amk oha bende yok lan onlar.