bugün

15 dakika kadar önce fotoğrafına bakarak mastürbasyon yaptığım yazarımsı. bu kadar da netim.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
vurdur. vurdur. vurdurmayan ibne.

bu slogan bursasporun sloganidir aslinda buraya yazayim dedim. yazara bir hakaret yok. sadece temenni.
Elhamdülillah bugünde boşaldık.
iyi bayramlar yazarı.

edit: ayrıca tebrik ederim, virgül kullanımını öğrenmiş.
bende Senin bayramını kutlar ciciklerinden öperim. Öyle uzaktan değil sesi çıkan gerçekte olan öpücükten.*
ama benim memelerim var demek isteyen yazarımsı.
galiba memelerine attirmislar. islak isla poz vermeseydin bari yavrucum. neyse. ben bi kavun dograyip geliyorum. ben gelene kadar şenlenir buralar.
Uyuyabilmem için gerekli olan adımı atmış yazardır.

Apla çok sağol, bugün de memeleri gördük.

Edit : apla memeler ter yapmış, ince dil ile şey yapmalısın *
arkadaki 5 lt su ve pembe atletine damlayan su detayını bir araya getirince anlaşılıyor ki, suyu şişeden kafaya dikerek içiyor.

not: birazdan buralar dolar. reklam alınır.
Memelerin özgürlüğünü talep ettiğim yazar.
gözlükler at gözlüğü sanırım yazarı.
bir aslan burcu gururuna çok düşkündür, laf getirtmez. oldukça dişidir ama bunu kullanmaz. kullanacağı tek yer vardır çünkü.
sen olmamışsın bacım dediğim yazar.
fotoda tam bir mal olarak çıkmıştır.
görsel
sözlüğü iyi dalgaya alan yazar. bayağı bir eğlendiğini düşünüyorum.
Ne bileyim o kadar da güzel bi resim değil sanki. Koydun bari güzel bi resim koy orda bakınca hoş bi hanim efendi görelim. Ya da manzara guzel diyelim. Ama bunda herkes bi çatal bir de gözlük görüyor. Sanırsın gözlük seninle resim çektirmiş. Saçına da alıştık artık bu arada Canısı.
ipekgorgun v.0.2.
tits or gtfo . doğru seçeneği tercih etmiş yazar.
Az daha boydan bir fotosu olsa daha guzel yorum yapabilirdik,lakin bir kac ufak rotusla cok daha guzel olabilir.
Memeler buji yapmış...

Bu başlığa tanım isteyen modun aklını...
Oo herkes buradaymış. Ben de bizim abazalar nereye gitti diyodum.

Ulen...neyse banane.

Bu arada bir yazar. Tanımıyom.
göğüsleri ile Hava yastığı firmasına sponsor olabilecek kapasiteye sahip bacı.
Bacım sen ne ettin.
sık sık denk geldiğim ama tanımadığım yazar.
Uluorta kayarım ben buna yazarı. Bu arada göğüsler gerçek mi?