bugün

Son cumhurbaşkanlığı seçiminde en omurgasız seçmeni olan parti olduğunu kanıtlamış olgu,oluşum yada her ne boksa.
bi sikime yaramayan parti..
maalesef seçmeninin bir bölümü akp adayına oy vermiş partidir.
akp'ye oy veren seçmeni soyunu ve sopunu belli etmiştir. bu memlekette piçe piç denir kimse kusura bakmasın.
Ümmetçilerin partisidir akp'nin vagonu olmuşturlar.
bahçeli'nin elinde araya gitmiştir.
Bahçeli ile sıfıra oynadığı çok belli olan siyasi partidir. Değişmesi gereken zihniyettir.
http://www.ulkucumedya.co...r-sesleri-yukseliyor.html
hiç akıl yok. özünde iyiler ama.
degisime ihtiyaci var. taze kan, taze lider. bahcelinin sahip oldugu eski kafayla degil, daha yapici ve daha gunumuz insani olan lidere ihtiyaci var. parti icinde bahceliye saygi var ama onlar da farkinda bahceli ile olmadiginin.
takım tutar gibi parti tutanlar olduğu sürece ne yazık ki bir adım ileri gidemeyecek olan partidir. CB seçiminde gösterilen oldukça yanlış çatı adayı sonucu rte'nin CB'lığı garantilenmiş oldu. türkçü kesimin bir kısmı çatı adayını tasvip etmediği için sandığa dahi gitmedi. -tavrın doğruluğu tartışılır- başarısız genel başkan yönetimi değişmedikçe, parti tabanı ve partiyi destekleyenler de bu değişimi mecbur kılmadıkça körler sağırlar birbirini ağırlar modunda devam edileceği aşikardir. bahçeli istifa eder ve yerine basiretli, partinin sorumluluğunu kaldıracak ve iki kelimeyi bir araya getirip konuşacak biri gelebilirse mhp belki tekrar eski günlerine dönebilir. yoksa ne yazık ki mhp'yi daha kötü günler beklemekte.
"Eğer ülkücü hareket, yeni dünyanın diliyle söylemler geliştiremez, fikrî atalet böyle devam ederse, on yıl sonra ihtiyarların seferberlik hatıraları gibi nostaljik bir duygu olarak kalır.”
Ömer Lütfi Mete

Çağa ayak uyduramadıkça %15'lerde takılmaya devam edeceğiz.
ülkeye dar çerçeveden değil geniş olarak bakmalıdır. her kesim için siyasi söylemler geliştirmeli zamana ayak uydurmalıdır. enerjik ve bilgili yeni yüzler ortaya çıkmalıdır.
artık kan değişikliğine ihtiyacı var gibi görünen parti. devlet bahçeli istifa etmeyi düşünüyor musunuz sorusuna kızmış ama 2002'den beri bir ilerleme olmadı partide. daha genç, daha dinamik bir anlayış çok şeyi değiştirebilir bence.
içindeki tüm muhaliflerin susturulduğu parti. on seçimdir kaybeden devlet bahçeli'ye karşı ses çıkmıyor daha doğrusu çıkamıyor. evet.
ekmeleddin ihsanoğlu'nu cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday gösterip başıboş bırakan partidir. sitesine girip biraz incelemenizi tavsiye ederim. ar-ge raporları diye bir alan var, hemen hemen her şey 2009-2011 tarihli. Tamamen atıl bir parti. Eleştirsek de chp uğraşıyor, bir şeyler yapmaya çalışıyor bir nevi yeniden doğabilmek için sancılar çekiyor. Ülkenin sadece türklük üzerinden söylemi olan bir parti dışında bu söylemin üstüne koyacak bir partiye ihtiyacı var. Ayrıca merak ediyorum, hazineden alınan paralar ile ne tür çalışmalar yapılmakta. 40 yapar
sanırım miadı dolmuştur.

hoşçakal eski yoldaş.
içten içe kaynamakta olan parti.
(bkz: kendim ettim kendim buldum)
Sahsimi fesh edemeyecekleri için; genel başkan sorunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
ülkedeki içi boş kavrama sahip partidir. partinin genç nasli ülkü ocaklarındadır, kimse sokaga cıkıp sagı solun doksun ıstemez ama dıyarbakırdakı heykel ıcın bır protesto gosterısı bıle duzenleyememiştir. daha cok islami degerler etrafında birleşmişlerdir. miiliyetçilik 2. plandadır
Kötü bir muhalefet partisi. Oylar bölünmesin teranesine kulak asmayıp oyumu hepar'a vereceğim.

(bkz: hak ve eşitlik partisi)
kanlı tarihiyle yüzleşmesi gereken partidir.
ak partiden oy kazanmak için chp yle birlikte olarak bir çok ülkücünün kabullenemeyeceği bir hata yapmış parti. hem kendi oyundan oldun hem de hiç ak partililerden oy alamadın. chp ile birlikte olmak yerine chp yi eleştirseydin belki ak partiden 1-2 salak oy verirdi de böylesi hiç olmadı müdür. ülkücüydüm şu yaşıma ve sen chp ile ittifak yapana kadar. peki artık sana oy verir miyim? nah veririm.
Aralık-Ocak aylarında il ve ilçe teşkilatlarının kongrelerini yapma kararı almış siyasi parti.

http://www.haberalp.com/g...karari-alindi-h30602.html

Sayın MYKY üyeleri, en geç Haziran 2015'te ülkemizde genel seçimler var, Mart-Ağustos aylarında iki tane ağır seçim kaybetmiş durumdayız. 11 Ağustosta tüm teşkilatlarımızla çalışmalara başlamamız gerekirken Aralık-Ocak ayına kadar boş boş oturacağız sadece 5-6 ay içerisinde genel seçimlere hazırlanaacağız aldığınız bu kararla. Çıkın deyin ki bizim iktidar hedefimiz yok 50-60 tane vekil çıkarsak yetiyor. Biz de ona göre hareket edelim.