bugün

Sessiz sakin bir yazar.
Özel mesaj salınımını kapamış diyorlar.
sevgi kelebeği gibi bir yazar.
Kendini kapamış yazar.
(bkz: Özel mesaja)
Bebeyim bu gün yeterince aktif değil.
Doğum günü falan kutluyor sanırım iyi yazmalar nice yıllara
nice senelere, iyi ki doğdun
iyi ki varsın yazarı.
Kesinlikle benim yegane arkadaşlarımdan. Doğum günün kutlu olsun değerli dostum. iyi ki doğdun. Sana kocaman bir pasta siparişim olacak. Zirvede buluşmak dileğiyle...
Ad günü kutlu olsun yazarı.
Öperim.
iyiki doğmuş yazarı. ne çabuk büyüdü kerata, daha geçen sene memişleri çıkmıştı.
bi ara hediye alayım hatırlat.
mutlu yaşları olsun yazarı. 17. yaşının kıymetini bilsin daha bunun 30u falan var.
doğum günü kutlu olsun yazarı.
doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce...
sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene...
16 olmuş. Tam ergenliğin baharı.

Kutlu mutlu olmasın.
şu tombik değil mi? iyi ki doğmuş yazarı.
görsel
tanımadığım yazar tanışalım mı tamam tamam.
Hışımla ve hunharca açık oylaştığım (oynaştığım gibi okumayın) yazar.
Geçen perşembe Bayrampaşa semt pazarından haşorfman altı almak için evden ayrıldıktan sonra gece eve dönmemesi üzerine ailesinin endişelendiği yazar.
Daha sonra tophanede nargile ve bardak mısır eşliğinde sabahladığı ortaya çıkmış ve mahallecek rahatlamışlar.
Arda turanların alt komşusundan duyduk bizde.
görsel
Aslında kendisi bir animedir dediğim yazar .
görsel
Cindir
Yeniden yazar olması ile birlikte buralardan artık trolleri dövecek bir anime karakterimiz var.
seviyosan git konuş bence.
Kalite yazardır. bir gün muhabbet edersek sıkılmayacağımdan eminim.
entrylerinde herhangi bir yamuk görmüyorum açıkcası. neden çaylak yapıldı anlamış değilim. neye göre kime göre?? burada boktan sapık iğrenç mide bulandıran başlık açanlar için yaptırım uygulanmazken doğruları yazan birisine bunu yapmak tarafsızlığınızı sorgulatır.
Lan neden hala caylak bu yazar. Gerçekten bayici ve yorucu oldu artik bu moderator. Ataturku savunmak ve Atatürke hakaret edenlere laf atmak nezamandir suc be?