bugün

ilk yarı iyi değildi ama toparladı ve 2 gol atarak galibiyeti getirdi. Kaliteli topçu, neler yapabildiğini biliyoruz. Ama bu sezon yedek kalınca eski ritmi yok haliyle. Ama yine de kalitesini gösterdi. Güvenilir yedek.
Adam bu akşam berbat bir top oynadı ama 2 gol attı. Futbol gerçekten ilginç bir spor mk..
--spoiler--

miha zajc değil o 007. herhangi bir kullanıcı. adı bile yanlış ziha majc yapmış kullanıcı adını. gerçek miha zajc size kadıköy'de saplamıştı ordan biliyor olman lazım.swh

--spoiler--

doğrudur dostum ben gerçek sandım ama çok güzel muhabbet olmuş...yahu bize selçuk şahin bile sami yen de sapladı 30 metreden zaic in canı sağolsun o nedenle (bkz: swh)
Miha zajc değil o 007. Herhangi bir kullanıcı. Adı bile yanlış ziha majc yapmış kullanıcı adını. Gerçek miha zajc size Kadıköy'de saplamıştı ordan biliyor olman lazım.swh
en son yeni transfer olduğu tribünleri falan geziyordu.

evet yeni transfer. niye güldünüz?
https://twitter.com/fmbag...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag

Çok bomba adammış bu ya.
Onu bunu boş verin de, toplam değeri 8.5 milyon olan, yani kerem'den ucuz olan takımı evinizde de 1-0 zorla geçmek de ne bileyim. Hem de gol bi daha belki de mertens'in hayatı boyunca atmadığı ve atamayacağı bi goldü. Rakipte bi oseyevus mudur nedir son vuruşlarda az yetenekli olsa elenmiştiniz. Yatın kalkın dua edin valla. Şl'yi seçen zaha, ben sakatım iyileşmedim diyip 1 sezon yatardı.
Basın önünde Top da sektirmiş mi?
Bu adam 4 senedir fenerde değil mi a..na koyim daha niye hala imzadan sonra stadı gezdiriyorlar.
3 yıl daha bizimle.

görsel
görsel
görsel
görsel
müthiş futbolcu. geçen sene de 10 gol atmıştı. her girdiğinde oyunu değiştiriyor arda ile birlikte. umarım uzun yıllar takımda kalır.

görsel
golünü yazdı yine slovenyanın 10 numarası.
Fenerbahçe mengenesinde ziyan olan bir başka topçu.
millet dedeyi arda üzerinden vuruyor da bu adamın "yeter öldüm bittim" diyene kadar oynatılması gerek. büyük rezalet.

umarım sezon sonu galatasaraya gelir. ligin üzerinde topçu. sağlam da karakter.
yarın 11'de başlayabilir. ki göbekten de tehlikeli olabilmemiz için bence çok mantıklı olur. oynarsa, geçen seneki fb-gs derbisinde olduğu gibi gol bekliyoruz kendisinden.
görsel
sana git diyemem ama kal demek de gelmiyor içimden lafının vücut bulmuş hali. bazen çok saç baş yoldurmuştur.
kral dün yine döktürdü. bazen oynamasa bile maç temposundan ve fizik gücünden hiçbir şey kaybetmiyor. tam bir profesyonel.
Kral geri döndü.
görsel
Yazdı golünü reyiz. Ligin en iyi orta sahası.
tam bir modern futbol örneği. hem ofansif hem defansif. sahada koşmadık yer bırakmaz . tam bir avrupai futbolcu.
Bugün de attı. Adam hem defansı iyi yapıyor, hem de 10. Golünü attı sanırsam. Harika bir orta saha.
zamanında yazmışız zaten super topcu diye.
bazı konularda sabır şart.
gene yazalım. emre kumaşı var adamda. zeki ve çevik.
fener e çok hizmet edecek.
Çok iyi oynuyor Allah nazarlardan saklasın. Tam bir maestro çıktı adam. Geçen hafta gs'ye de yazdı. 8 golü var bu sezon. 9.'yu bugün attı ama pozisyon başlangıcı yarım metre ofsayt olduğu için ceza sahası dışından attığı gol maalesef iptal edildi.