bugün

akıbetinin ne olduğu belli olmayan üniversite. selçuk üniversitesi'ne mi bağlandı ne oldu?
hayır buna küfür etsek mevlana'ya da küfür etmiş olacağız şimdi.
orospu çocukları, mevlana hariç.
Ha ha ha ha!!
görsel
görsel
resmi hesabından hala tehdit etmeye devam eden ve feto yu mehdi ilan etmiş p.i.ç üniversitesi.

https://twitter.com/UstAk...status/760856100908462080
zaten selçuğundu..
buyursun geri dönsün..
birden fazla üniversitenin ne işi var zaten konyada..
ha eldeki andavalları bu yeni ünilere itelemişlerken geri dönmeleri hoş olmadı tabii..
(bkz: mevlana üniversitesinin selçuk a devredilmesi)
Varsa okuyan yardımınızı bekliyorum.
homoseksüellik anabilimdalı açılmalıdır.
yakın zamanda selçuk üniversitesi'ne bağlanacak olan üniversitedir. tahminimce buraya konya teknik üniversitesi kurulacaktır. rektörün öyle açıklamaları vardı.
görsel
nam-ı diğer fetö yani fethullah gülen in lideri olduğu cemaatin sahip olduğu üniversite.
(bkz: konyadaki üniversiteden ne beklersiniz)
bu üniversiteden araklanarak eve atılacak kızlar için 2 kat günah yazılıyormuş.
okumanın da okutmanın da çok güzel olduğu ülkemizin sılı üniversitelerindendir.
pdr bolumunu bugun itibariyle kazandigim universitedir. kampusu yoktur. rixosla ayni bahcededir. tramwayla ulasimi rahat ama merkeze 50 dk uzakliktadir.
Sloganı "gel! Puanın ne olursa olsun yine gel"olan üniversitedir.
tercih listesinde birinci sıraya koyduğum üniversitedir.
hem sözlükte, hem üniversitede top koşturan benden başka yazar var mı merak ettiğimdir.
'gönülden eğitim' parolası ile işe koyulmuş vakıf mı devlet üniversitesi mi kestiremediğimiz okuldur.

edit: vakıfmış.
başvuran her öğrenciyi alacak olan üniversite.
açılışta ibrahim tatlıses'ten kop gel günahlarından adlı parça çalacakmış.
cep telefonu numarama nasıl ulaştıklarını anlayamadım ancak biraz önce attıkları mesajdan sonra büyük şaşkınlığa uğramama sebep olmuş üniversitedir.

"sevgili aday öğrencimiz, sizi mühendislik, eğitim ya da tıp fakültemizde görmek istiyoruz. tel:444 42 43 mevlana üniversitesi"
üniversitenin ulaşımında kullanılan tramvayların, almaya'nın eski tramvayları olduğunu gören öğrenciler büyük hayal kırıklığına uğrayacaktır. taksim nostalji treni bile konya'daki tramvaylardan daha orijinal duruyor.

not: merkezden üniversiteye 50 dakika yolculuk süresi vardır. kışın donar yazın da yanarsınız.
internet adresi http://www.mevlana.edu.tr/ olan üniversite.
-fikir halindeyken hedefim olan, atlattığım bir çok badereler sonunda öğrencisi olabildiğim, konya da bulunmasıyla bir çok ailenin evladını gönül rahatlığıyla gönderme isteği sonucunda ilk senesinden beklenenin üzerinde başarı gösterip puanlarıyla şaşırtan üniversite...