bugün

Ünlü olmak için milletin hayatını yakmaya çalışan bir twitter kezbanının uydurmasıdır. Tâciz olsa adamın yanındaki kız "elinizi çekin" diye tepki göstermez miydi? Adamın elini oraya koyması yanlış anlamalara sebebiyet veriyor ama adam uyuyor görünüyor. Yani bence burada kesinlikle tâciz yok.
Kadinın mini etek giymesini bir tarafa koyarsak, uzatmaya gerek yok biz demiştik kadın erkek ayrı vagonlarda seyehat etsin.
Onun bunun çocuğudur.
o şekilde uyuya kalmış çok insan gördüm. video olmadan sapık denemez. kızın bu adama bir garezi de olabilir. önyargılı olmamak lazım.
Bu şekilde uyunulduğunu ilk defa gördüm. O elin orda ne işi var? Uyuyunca insan kolunu nasıl o şekilde tutabiliyor? Sorgulanması gerek.
Kızın dış görünüşüne ve kitap okumasına bakarak tacize sessiz kalamayacağını düşünüyorum. Yani öyle bir şey olsa anlar ve tepki verirdi.
Bence fotoğrafı çeken kişinin çok duyarlı olmasıyla alakalı.

Kesin olarak taciz demek doğru değil.

Anasını sikeyim düştüpüğümüz hale bak. Maratonda kaydı izleyip pozisyon yorumlayan erman-şansal gibi olduk aq.
Bu benim de basima geldi size yemin ederm serce parmagiyla dokundu bacagima oksadi, hadi ustelik ben sort giymiyordum tayt vardi. O yuzden gorunce cok iyi anladim kizin yasadiklarini. Insanin sesi bile cikamiyor korkudAn soktan. Cidden hatirladikca kotu oluyorum. Pis sapiklar. Boyunuz devrilsin insallah.

Edit: sanirim taciz eden pezevenk sozlukte yazar geleni geceni eksilemis. Aq mallari.
Islami kesimin kadin erkegi neden ayirdigini belki biraz anlamaya baslamissinizdir. Isinize de gelmiyor tabi alay gecip haremlik selamlik olmasini destekleyemiyorsunuz. Kullarini yaratan en iyi bilen Allahtir bu yuzden islami orf ve kaidelere uymak buna gore duzenlemeler yapmak birtakim boyle skntilari ortadan kaldirir. Bayanin acik giyinmesi taciz edilmesini gerektirmez ancak birtakim erkeklerin hayvani durtulerini engelleyemedigi gercegi ortada bayanlara boyla ahlaksiz pislik hareketlerin olmamasi icin kadin erkek ayri duzenlemeler yapilabilir.