bugün

Gereksiz eleştirilen futbolcu.
Abartıldığı kadar mucizevi olmasa da, şu an gördüğümüz kadar da vasat değildir.

Geldiği takım, takım arkadaşları ne ki mesut ne yapsın.

Dortmund, Atletico, Porto, Galatasaray, CSKA, Zenit gibi bir takıma bile gelse şu an halen gözde idi.

Ama Fenerbahçe yıldız eritme potası gibi.
Bu gerçekten başarıdır. Kim gelse sönüyor.
Yürüyedur kral.
maç başına 3 kulhu 1 elham ortalamasıyla oynamaktadır.
iyi istatistik.
Adama ayıp oldu vallaha, "ben nereye geldim amk" dedirttik adama. Onlar adına ben utandım.
mesut maçı çeviriyor.

görsel
reisin takımı başakşehir'de futbolu bırakacaktır.
Fenerin elinde patlayacak hatta bu patlama nesilden nesile aktarılacak.
Çoluk çocuğun diline düşen futbolcu. Fenerbahçe top oynuyor da tek Mesut oynamıyor sanki. Tribün forveti falcao’yu unuttular tabi. Sistem olsa bir şeyler olsa oynamasa diyeceğim ki haklısınız amk takımda sistem yok neyin oynaması. Ergenlere laf anlatıyoruz burada. Evet.
menerimin son bombası. yakında patlar ama içlerinde.
fenerbahçe'nin başına bela olacak futbolcu.

çünkü mesut varsa pelkas'ı oynatamazsın pelkas varsa mesut'u.

sahada olması gereken adam pelkas. ama dünya starı diye pazarladığın 'bitik' mesut'u nasıl kenarda oturtacaksın?

erol'un beğen beğenme maç ve puan kazandıran bir planı vardı. mesut ile beraber artık o da yok.
(bkz: holosko artı bir miktar para)
Daha 3.maçında patlamış olan hiperstar futbolcudur.ben biraz çabalamasını beklerdim açıkçası.slimani balonu bile 1.5 ay dayandı.

Şimdiden aklı selim fenerliler ağlamaya başladı bile.kalanları halen hayaller peşinde.

Yok zamatta'ya 30 gol attıracak,yok tiyam'a da 20 gol...

Çok beklersiniz.buraya emekli olmaya gelmiş farkında değiller.yazık ya.
Bazı itlerin ağzında sakız olmuş yıldız futbolcu.

Adam iyi oynuyor, etrafı kötü.

Adamı kıskanmaları normal amk. Falzao balonu götlerinde patladığı için daha soğumadı normaldir.

Edit: eksiler az gelmiş. Yetmez ama evet.
real-almanya-arsenal i fb ile kıyaslamamak gerekir. mesut un oynadığı takımların ilk 11'i dünya yıldızlarıyla doluydu.

birde mesut u geçmiş senelerdeki mesut ile kıyaslamakta ayrı bir kafa. adam fizik olarak fit olsa zaten avrupada devam ederdi. şuanki hali süper lig için yeterli, sadece üzerine takım kurulması ve hücum hattındaki oyuncuların mesut un dilinden anlaması gerekir.
2021-2022 sezonunda boluspor'un kadrosuna kalite katacaktır.

-kaç yazalım başkanım?

-yaz, boluspora 200 milyon euro'ya...
Türk kahvesi'nin reklam yüzü.
fenerbahçenin yeni hiper ultra züper müslüman reyisçi furbolcusudur. Severim.
futbolu da cidden kaliteli esasında. fakat Fenerbahçe'de henüz bir fark yaratamadı. Göztepe maçını izledim. dikine oynanan top göremedim. alex de souza dan fazlaca isim hacmine sahip bir isim esasında ama bir alex sihiri yok ne yazık ki..
Acun Survivor'ın ratingleri yükselsin diye getirdi bunu, fazlasını beklemeyin. Şu anda da asıl hedefi olan Survivor için kondisyon depoluyor. Yapacağınız en iyi yatırım bol bol TV8 izlemek olur şu saatten sonra.
adam galaksiler üstü oynadığı için bazıları anlamıyor

foşşikler bizi çekemiyiiiiiii.
Yav kaç hafta geçmiş halen daha "iyi oynuyor etrafı kötü" diyorlar.
Lan adamın sahada varlığı yok, hangi oyun bu.
Bunca gürültü sadece pas atsın diye mi yapıldı?
Geriye kalan on kişi de pek âlâ isabetli pas atabiliyordur bence.
kötü oynuyor diyen ya fenerbahçe düşmanıdır ya da futboldan anlamıyodur. takım şu an gerçekten çok kötü, kimi koyarsanız koyun düzelmez. taktiksel bir sıkıntı var oyuncular mevkilerinde iyi olan futbolcular. mevzu hocada hocada..
futbolu kafasında bitirmiştir.

son 2 yıl topa değmemiş falan anlıyorum. fakat isteksiz görüntüsünün sebebi bu olmamalı. bence artık futbol oynamak istemiyor. bu çok açık.
wenger gelince görün bi de...
5 dakikada 3 top kaybeden top tepici.
Fenere giren şemsiye oh be Falcao nun acısını unutturdu bize.