bugün

Akıllara yüksek teknik, iyi kariyer ve maç eksiğini getiren yıldız isim. Ama bir hagi değil...

Edit: sadece şuursuz fanatikler hagi ile mesut’ u kıyaslayabilir. Nokta.
Vasat alman topçu.. bizim topçularspor da oynamaz awk.. kim bilir kaç avrupa birliği avrosuna kakaladılar civcivlere. *

Açık ve net evet.
Bir hagi değil demiş abber ahahaha. Ne açıdan hacı? Yetenek diyorsan, alex daha yenetekli. Ama Kariyer diyorsanız alex vs hagi versusunda, mesut'a karşı neye dayanarak hagi diyorsun anlatsana biraz.(swh)

Dünya kupası ile hagi'yi kariyer olarak tokatlayacak, yeni dünya starımız.
benim anlamadığım şu;
görsel

18.2 milyon sterlin kazanıyor adam yılda.

bu da yaklaşık 182 milyon türk lirası yapar.
1 senede aldığı para bu.

hadi sezon ortasında geliyor diyelim, sezonun geri kalan kısmında arsenal'den alması gereken 90 milyon lira para var...

şimdi bu 90 milyon liradan vazgeçip fener'e gelmesi için fenerbahçe bu futbolcuya yarım sezonda en az bu kadar ödeme yapması lazım değil mi?

hadi diyelim ki vatan sevgisi, fenerbahçe sevgisi uğruna bu paranın yarısından vazgeçti. bu durumda yine de yarım sezon için en az 45-50 milyon alması gerek ki, arsenal'den alacağı 90 milyondan vazgeçsin.

şahsen ben vatan hasreti için yahut tuttuğum takımı çok sevdiğim için böyle bir paradan asla vazgeçmem.
vatan hasretim varsa gelirim tatilimi yaparım en güzel yerde. fener'i seviyorsam da loca alırım, fırsat buldukça gelir maç seyrederim tribünden. böyle bir paradan vazgeçmek bence salaklık.

ha ama işin içinde kara para aklama gibi bazı işler varsa orasını bilemem.

ayrıca, fenerbahçe mesut'a yarım sezon için 45 milyon lira verebilir mi?
böyle bir mali gücü var mı?
hadi diyelim fenerin böyle bir mali gücü var, türkiye'nin böyle bir mali durumu var mı?

ben bursasporluyum, bizim gençler senelik 200-250 bin liraya oynuyorlar. o yüzden böyle büyük paralara aklım ermiyor benim.

var mı bilgisi olan, sezon sonuna kadar fenerbahçe kaç para ödeyecek mesut'a???
Yarın ailesiyle beraber Türkiye’ye gelecek olan Fenerbahçeli yıldız. Evet.
görsel
Lukas Podolski: "Mesut Özil beni aradı. Ona istanbul'da Galatasaray dışında başka takımda oynamaması gerektiğini söyledim. O da "oynamaya gitmiyorum zaten" dedi."
görsel
görsel
görsel
Transferi için erdoğan ve ibrahim kalın ın bizzat devreye girdiği iddia ediliyor.
Fenerbahçemize ve ülkemize hayırlı olsun dediğimiz dünya starımız.

Kendisini ağzında salyalarla hayran hayran izleyenlerin, zamanında Almanya milli takımını seçmesini doğru bulanların (ki milli takıma sicili bozuk f.t engel koymuş), şu an kudurdukları, hasetinden çatladıkları, sinirden kendilerini sikip sabah akşam entry girdikleri doğrudur.

Arda'nın asist yaptığı, belhanda'nın adam yerine konduğu, ötekisinin 10 numarasının oğuzhan olduğu yerde, ölüsü ligin içinden geçecektir.

Hep birlikte mesut olmaya..
görsel

70 bin kişi mesut’un uçağını takip ediyor. Mesut bizi deli etti.
yatmaya gelen teneke. almanya benim hürriyetimdir diyen adama yuvana geldin demekte seviyesizlik. tipik payitaht izleyen çomar.
''an itibariyle belgrad'ı da geçti.
karadeniz üzerinden mi gelecek yoksa çanakkale boğazından mı girecek onu merak ediyorum.''

yok samsun'dan gelecek. 19 mayıs'a kadar uçak havada, taraftara söyleyin boşuna soğukta beklemesin.
Nasa Uzaydan görüntü çekmiş.

görsel
rize üzerinde tur atıp reisin köyünü gösterecekler galiba.
5 dakikaya evimizin üzerinden geçecek.
Atatürk havalimanına inen büyük fenerbahçeli.
Fenere Uyum sağlayamayacak, rezil-i malamat olacaktır.
görsel

Bu kadar senelik hayatımda ilk defa mutluluktan ağlayacak gibiyim, inanılmaz! Umarım iyi bir performans sergiler, mutluluk gözyaşlarım, mutsuzluk gözyaşlarına dönüşmez.
Türkiye'ye gelmesiyle tinercileri ve himmetçileri kudurtan insan. Öyle ki daha uçaktayken "karantinaya alınmadı" entryleri girecek kadar yüzsüz bunlar.
görsel
muhtemelen istanbul'a gelirken sevinç karşılaması beklemiş, ama karantina olayını unutmuş futbolcudur.
diğer fenerlilerle beraber çok ağlayacaktır.
görsel
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar