bugün

Arkadaşa mesir macunu etki etmemiş.sen kimyasaldan devam et *
Aşırı baharatlı ve acıdır. Ağzınızın tadını sikip atar. Bir daha Yiyenin beynini sikeyim.
ne zaman yendiğine bağlı!!!
Bence fena degil, ayrica da dikkatli yiyin. Cikarmadan 5 posta şakasini gercege ceviriyo.
içinde o kadar baharat olan bir seyin tatlı olması şaşırtıcı değil yani.
şu mesir macununu ortasından sıkmayın diyorum size.

kadir mesiroğlu da iğrençti zaten...
sırtıma yapıştı bu illet vazgeçemiyorum. haftada 4-5 tane yiyorum. sonra aniden karar alıp a-101 de kendimi koşu bandı incelerken buluyorum. resmen özviral. evet bu berbat bir düşünce deyip daha ucuz ve daha sosyal havası ile badminton beni al boş ver onu der gibi gözlerime bakıyorum. çift raket (sabah badmintonunun farzıdır) ve yanında 3 adet topu ile öylece duruyor.

o gün, mesir macunun üzerimde yarattığı kararsızlık hissinin, kafamı yorduğunu fark ettiğimi anlıyorum. aynaya bakmayıp hiç bir söz, lakırdı, latife ve/ve ya binaleyn herhangi x bölgesi düşücesini aklıma sokmadan, kısa bir sürede olsa geçmişimdeki y travmasından sıyrıldığımı hissediyorum. mesela bir deney yapılsa mesir macunuyla ilgili. deneyi obitak yapsa. bizimle çalışmak istermisiniz diye iş ilanı verseler katılır mıydınız?

inanılmaz bilinmezlikler. neden manisa'da yerl, ve milli bir mesir macunu silikon vadisi kurulmasın ki... baba vanga'ya mektup yazdım inşallah okur.

dinimiz. amin.
Eskiden kavanozda olanı vardı süperdi lan şeker gibi değildi.