bugün

evelyn salt mesajını aldım kardeşim. fakat ben güçlü bir türkiye için ben bi şey diyemiyorum. ikamet farklı yerde. alttaki sen ne diyorsun?
Kendihalindebi prenses mesajını aldım kardeşim. güçlü atatürkçu bir türkiye için hayır diyorum. alttaki kardeşim sende var mısın?
46. Mesajını alamadım kardeşim ben evet diyorum.
Hepinizin mesajini aldim kardeslerim ülkenin bir dikta tarafindan yönetilmemesi için bende hayir diyorum.
benim mesajcı kardeşlerim. mesajınızı aldım hayırlı olsun diyerek bende ''hayır'' diyorum. saygılarımla.
greengr meşazını aldım kardeşim ben evet diyorum.
god mode mesajını aldım kardeşim. güçlü bir türkiye için tabiki ben de hayır diyorum. alttaki kardeşim, sen de var mısın?
klavyesi bozuk muhendis masajını aldım kardeşim, birazda kulunçlara çalış lütfen. Bende güçlü bir türkiye için hayır diyorum. Peki sen altta ki kardeşim? Sennediyon??
The azazel mesajını aldım kardeşim, güçlü bir Türkiye için tabiki ben de varım. Hayır diyorum. Alttaki yazar kardeşim sen de var mısın?
görsel
Büyük resmi gören adam. Mesajını aldım kardeşim. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Ve hayır diyorum. Alttaki kardeşim sen de var mısın?
Mesajını aldım sayın yazar ben evet diyorum.
Meşazınızı aldım canlarım, kardeş bir türkiye için bende hayır diyorum.
Mesajını aldım kardeşim bende armut yiyorum. Alttaki kardeşim sende varmısın?
mesajınızı aldım.
Yeter artık mesaj falan atmayın lan.

Bizim yolumuz bellidir sonuçta. Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan.

(bkz: nasıl hayır dedim)
(bkz: hayır demenin 1001 yolu)
(bkz: 100 adımda hayır)

yakında sinemalarda...