bugün

Yılda bir yaptığım eylem diyebilirim....
Hiç yoktur . Mesaja kapalı çünkü tacize maruz kalmak istemiyorum.
Takıntı yani bnde ki bu silme.rahatsız ediyor durunca.
Bnde maalesef bu sıkıntı var hergün msj arama vs hepsini temiz lerim hatta konuşma bitince direk silerim yalnızca eşimle olan öylece kalır.
olmayan bir sıklıktır.
sadece kendimden başka birinin görmesini istemeyeceğim istisnai bir durum varsa, diyalogu sonlandırdıktan sonra silerim.
zira normalde ne gerek var ? hem gönderdiğim ve aldığım mesaj sayısını bilmeyi seviyorum, belirsizlikten oldum olası hoşlanmam.
yoktur genelde silmiyorum mesajlarımı. çünkü arada canım sıkıldığında açıp okuyorum insanlarla ne konuşmuşum diye.
7. nesil olarak hiç temizlemedim .

hesap et ne alem de .
her aklıma geldiğinde.
bazen gün sonunda.
bazen gün başladığında.
bir kez birine attığım mesajı sildim. birisi okuyup görmesin diye. onun haricinde her şey yerli yerinde efendim.
istediğim mesajları hemen bulabileyim diye mesajımı gönderdikten hemen sonra silerim eğer özel biri değilse.
Önemsizler her gün önemliler hiç.
her gelen mesaja cevap verir ve silerim. temizlik şart.
hiç silmedim. o da bir çeşit arşiv.
arada bir temizliyorum.

22716 mesaj silinmeyi bekliyor.

edit: yalnız dikkatimi çekti kadınlardan daha çok mesaj var. teşekkür ederim hayranlığınız için. cvp veremediklerimi öpüyorum yanaklarından.
üye olduğum günden bu yana silmişliğim yok. biraz üşengecim.
yanlışlıkla olmadığı sürece hiç yapmadığım eylemdir.
hiç silmem.

ps: 12675 mesajımla selamlıyorum.
yapmaya kıyılamayandır.
çocuklarım gibi o mesajlar benim.
hele o linkler yok mu.
hergün silerim, sıfırdır hep.

edit: entariyi yazdığımdan beri bekliyorum "lan bu adamın mesaj kutusu hep boşmuş dur şuna bi mesaj çakayım" diyen yok çok anlayışsızsın sözlük çok!
eve gitmeden öncedir...