bugün

geçen kapatmıştım ve unuttum kapattığımı.

ben de diyorum, neden kimse bana mesaj atmıyor..

neyse, açtım gençler.
Kapatsam kimse farketmez.
10 yıldır yazarım 4 yıldır kapalıyım. :=) birilerinin fark edip fark etmediğinin farkında değilim. Umrumda da değil.. eğlenmene bak geç genç.

Açık ve net evet.
bir kere açtım onda da midem bulandı kapattım hemen.
çok mecbur görmediğim sùrece asla yapmayacağım olay.
Her gün olur olmadık zamanlarda taciz ediliyorum. Sanıyorum uygulayacağım aktivite. Lanet olası ulu kızları.
Ekşideki eziklerin çoğu böyledir sebebi de yazdıklarının yalan olduğudur.
arada bir olsa bil bilgi içeren entryler giriyorsanız, tavsiye etmediğim uygulama.

yanlış bilgi verdin, ee kim sana bunun yanlış olduğunu söyleyecek.
veya yalan bilgi verdin, kim sana yalancı diye geri dönüş yapacak. * *
En sonunda yapacağım şeydir.

Bilmem kaç karakterli bir yazarın (tahminime göre tabi) başka başka hesaplardan başka başka tarzlarda mesaj yazması garip geliyor bana. Bozuntuya da vermiyorum, ne bileyim.
En temizi.
Marko paşaya konuşsunlar.
acilen sadece erkeklerden mesaj al özelliği gelmeli sözlüğe. büyük eksiklik.

bıktık artık be, istemiyoruz işte zorla mı? üf.
allah evlat acısı vermesin.
Ama üstüne insanlara mesaj atmak. cevap verilememesi mi hoşunuza gidiyor nedir anlamadım ki.*
Kusura bakmasın kimse de biraz şovdur. Sen burada saçmalayacaksın kimse ağzının payını vermeyecek öyle mi.
4 seneden fazladır yapılmış olandır. buraya ilk geldiğim 1 sene açıktı. öyle mesajlar geliyordu ki insan kahkaha atarken aynı anda başına migren ağrıları girebiliyor sinirden. diğer sözlükte de kapattım bayağıdır paratoner gibi çekiyorsun yoksa arızalıları.

ulan 1 satırlık entry giriyorsun içerisinde hiçbir allahın kulunu rahatsız edecek veya ilgilendiren bir şey yok. bazı ibneler o 1 satırlık entrye 3 satır küfürlü mesaj atıyorlar. neyin öfkesini yaşıyorsunuz siz oğlum ? neyin intikamını alıyorsunuz ananız babanız sizi sevmedi mi, okulda paso tokatladılar mı, askerde tüfeğin dipçiğini kuma gömüp diklemesine duran silahın üstüne mi oturttular neyin öfkesi bu.

sallamasyon bir örnek ;

başlık : adana kebap

entry : yanında kızarmış biber olursa ekstra lezzetli olur

gelen mesaj : ya...ğımı daha güzel olur ağzının tabanını s..yim adananın yanında biber mi yenir a....a koduğumun !'1!1!!!!111

esprisine yazmıyorum lan başlığı entryi falan salladım ama içerik böyle. bu kadar arızalı tipler ile uğraşmak istesek psikolog falan olurduk o yüzden mesajları arkadaşlarına ayarla kafan rahat etsin.
Yıllardır buradayım. Önceden gereksiz geliyordu ama artık zaruri.
kapattım rahatım.
bunun "x ten gelen mesajları engelledim" diye üfüren versyonu da var yine komple kapatanlar delikanlı.
kapalı, ama insan arada bir fingirdemek istiyor. sözlük fingirdemeleri de baya tatlı oluyor şimdi yalan yok, yakışıklı, karizmatik ve zepzengin beyler dm.
neden yapıldığına anlam veremediğimdir.
Mesaj alımını kapatmak yerine sadece arkadaşlarınızdan mesaj alsanız daha da kafanız rahatlar bence. Yol geçen hanı değilde takipçiler hanı olur duvarınız sevdiğiniz kişilerle konuşursunuz.
Kadınsan hak veririm de erkeksen gerek yok.
Benim mesaj alımı herkese açık arkadaşlar yazmak isterseniz bende buralardayım haberiniz olsun.
Rahatsız edilmeyi istememek. Kafa dinlemek. Yalnız kalmak.
Erkekse ıpılık bir erkektir.
Bayansa yalnız takip ettiklerim atsın formatıysa sevgili yapmıştır sözlükten.
Tamamen kapatmışsa fake hesaptan yazışıyordur.