bugün

günlük videolar ve vloglar yayınlayan youtuber. Pek bi hanım kızımızdır kendisi. Bir de şu konuşma yeteneğini geliştirse tam olacak.
Videoları gayet güzel olan bir youtuber. Kanalında makyaj videoları, komik videolar, Challenge videoları ve vlog gibi envai çeşit video bulunuyor.
izlemesi keyifli ama videoların içeriğini biraz daha geliştirmesi lazım. çok basit konuları işliyor.
Dünya tatlısı bir kız. Videoları çok eğlenceli oluyor.

Edit: Yorumum son videosunda çıkmış. Kendisine burdan saygılar.
Çok başarılı ve çok sevdiğim tatlı kız.
çok tatlı bi kız ama bazı videolarda sanki Fakirleri önemsimeiyrmıs gibi yapıyor mesela bim şeyinde çok fakirleri önemsemiyor gibi geliyor bana..Çok saçma sapan videolar çekiyo ayrıca kanalını kapatsın mal mal videolar çekiyorlar onları çekeceklerine güzel bişey çeksinler mk izlerim.
bu saçma video 500+ bin izlenmiş. (video linki aşağıda)
bu mu youtuberlık?
siz youtuber sanız ben de Conan O Brienım amk.

https://www.youtube.com/watch?v=735GRtIlDxo
Çok sempatik ponçik bir kız .. Çok severim kendisini ..
Memlekette embesilden bol hiçbir şeyin bulunmadığını kendisinin videolarının izlenme sayısından anlayabilirsiniz. Tanım da yapayım. Saçma sapan videolar çeken, vitaminsizlere hitap eden bir youtuber.
Klasik youtuber. Challenge ve vlog hepsi aynı şeyleri yapiyor. Farklı olarak sadece Ruhi Çenet'i gördüm.
itici bulduğum kişi, anca tipten kazanır "bana göre".
ilk izlenim: bundan çok çok önce yapılan yorumdada dendiği gibi ilk okul çocuklarına hitap eder gibi ancak güldürse bile itici bulduğum makyaj fail bir hanım kızımız.
Çok çirkin bi kız be..
Çok güzel videolar atan çok sevdiğim bir YouTuberdır ama ona çok ulaşmak istememe rağmen hatta neredeyse tüm videolarına yorum atmama rağmen hatta e-posta adresine facebookuna instagramına vb. Tüm adreslerine mesaj atmama rağmen geri dönmeyen birisi bilmiyorum belki de düşündüğüm gibi biri değildir egolu ve ukala olabilir
bir kere madame tussauds'da gördüğü balmumundan yapılmış justin bieber'ı gördüğü videonun adını "justin bieber'la tanıştım" olarak yazması çok saçma gelen ve bu clickbait ile karizmasını çizdiren youtuber.
kim milyoner olmak ister'in bugünkü bölümüne yarışmacı olarak katılıp 2. soruda kaybeden youtuber.
Tatli hatun kavramini tam olarak karsilayan sempatik youtuber.
Enerjisi yüksek olan bir kızdır. Genel olarak eğlence amaçıyla videolar yayınlayarak karşısındaki insanları eğlendirmeye çalışıyor. Yeni nesil soytarı denilebilir. Bundan para da kazanıyor. Bilgi vermiyor diyen insanlara ise cevapım: Kızın amacı bilgi vermek değil zaten, konsept eğlence oda kendince bunu yapıyor.
tatlı bir youtuber. evet.
meryem bazen sevimli bazende itici bir kız.
Meryem Can hanım merhaba,

videolarınıza bir süredir bakmıyordum. Bugün baktım. Yine bana mesajlar yollamışsınız. Beni gerçekten çok mutlu ediyorsunuz. Şu an zor bir dönemdeyim ve yüzümü güldürüyorsunuz.

Yakında Amerika'nın 50 eyaletini de gezicem. Eğer siz de istersen,z eyaletlerin bir kısmını birlikte gezebiliriz. Amerika'yı gezmiş olursunuz.

Sizin en güzel yeriniz kahverengi gözleriniz. Gözlerinizle uyumlu kahverengi pırlantalar var. Bir ara bakmıştım. Cebime para girdiğinde gözlerinizle uyumlu pırlantalar alıcam. Belki ben de sizi, sizin beni mutlu ettiğin kadar mutlu edebilirim. Kim bilir?