bugün

Damsalak olmaktir , her şekle girmektir. Insani insanliktan utandirirlar.
mariç olmayan biri olarak meriçleri sonuna kadar destekliyorum.Kızlar sizde biraz vizyon sahibi olun artık.
Senin yaptığın flört aq hem de sonuca en hızlı ulaşılacak flört boş ev bul hemen.
iyi bir meriç kız kısmısına götü toplasan her şey düzelir diye nasihat vermez daha pişmen lazım ama olsun bir yerden başlamak lazım, uzun ve meşakkatli bir yol, hepimiz geçtik bu yollardan zamanında , sana bu yolda başarılar dilerim .
Kıza götün güzel değil demişsin resmen.
Gel sana bi çakayim havan degisir deseydin knk.
Mental breakdown yaşayan kadına squat önermek nerden baksan en iyi tavsiyelerden biri.

Aynen öyle...
Gençler belki bilmez, simdiler de meriç olarak anılan kişilere eskiden, kibar söylüyorum vajina biti derlerdi. Birakin erkekleri, bizatihi kadınlar bile sevmezdi bu tipleri.
Ne zaman Meriç kelimesini görsem aklıma Efe Aydal'ın "Meriç Kohen" tiplemesi gelir.
bir kariyer tercihidir neticede, ben saygı duyarım. onlar da çok zor şartlar altında çalışıyor sonuçta, hiçbir sosyal güvenceleri olmadan karıya kıza 24 saat finoluk hizmeti veriyorlar. biraz empati lütfen.
bir erkeğin bir kadına iyi davranmasına verilen isim. gerçekten de anlamıyorum bu hitabı kullananları. ne zamandır insanların arkadaş olması yanlış oldu ?
igrenc bir durumdur. arkadasdir da banane diyemiyorsun.
görsel
önce omurgayı aldırmak gerekir.
playstation oyunu: (bkz: pandemonium).
Bütün mericlerin anasını sikeyim. Eğer karşıdakini arzuluyorsan adam gibi söyle. Kanciklik, kahpelik, erkek düşmanlığı yaparak bakın ben sizden tarafım demek şerefsizlik.
Yavsak ve feminen bir erkek olmaktır evlerden ırak. Asil amaç aynıdır ama hdeflerine büyük bir sinsilikle yürürler.
Başarısız Bir avlanma tekniğidir genel olarak.
Kızların hoşlandığı erkek olmaktır. Yalnız erkekler bu durumdan pek hoşnut olmayabilirler... Ha Meriç misin diye soracak olursanız da, hayır değilim...
Bir erkeğin, Sırf kadınların hoşuna gitsin diye; inanmadığı şeyleri söylemesi, istemediği şeyleri yapmasıdır.
görsel
Wattpad saçmalığının bir ürünü. Kötü Çocuk isimli zerre edebi değer taşımayan kitap(!)ın erkek karakteri. Kendine ait kızLARı olan, manyak, hırçın, kızlara önem vermeyip don değişir gibi değişen ama nedense her ergen kızın dilediği tip. Eğer bir kızdan bu ismi duyarsan kaç! Kalacağım diyorsan kızın beynini düşürdüğü yeri bulman zor olur bilesin!
Hahahajaja.

Lan yarıldım.

Kezban olacak o.
" ne yaptı bu kız size kendi halinde takılıyor.. "
kadın sözlük yazarlarının nick altında mutlaka duyar kasmaktan geçer.

hatta " meriçliğe giriş 101 "dersinin ilk konusudur.