her sabah sözlüğe girdiğimde entry hanesi +99 gösterirdi.
son 2 gündür 20 - 30 larda seyrediyor.
tekrar hoş gelmiş yazar.
7 gün çaylak olma karizmasından sonra geri dönen yazar sorusu.

müthiş tespitlerimi, zekasal entirilerimi ozlediniz mi.

ayrıca kimler gitti, linç var mı, alkolik hâlâ memati gibi etrafta dolanıyor mu.
Şu an çok özlediğimi fark ettim, tanımadığım için garip bir his ama olsun özledim ben seni nasılsın 6 aydır neden yoktun yavrum askere mi gittin?
Eski Bir sual.
Vallahi Özledik.
cevabı siz değerli sözlük yazarlarından beklenen sorunsaldır. evet arkadaşlar, takdir edersiniz ki toplumumuzda ve sözlüğümüzde ifade özgürlüğü denen bir şey kalmadığından, yazdıklarımız bazılarının zoruna gidebiliyor. 5 gün içerde kaldım ve siz sevgili sözlük yazarlarının destek mesajlarıyla ayakta durdum... demek isterdim ama maalesef bir allahın kulu da çıkıp halimi hatrımı sormadı. en çok dokunan da; liliith bebeğimin adını andığım için 5 gün ceza yediğim halde, malum dişinin bu hafta içerisinde ''bir memeye ay şeye ihtiyacın var mı?'' diye sormamış olmasıdır. neyse, kötü günler geride kaldı ve bu zor günlerde hayal gücüm ile iyi iş çıkardık.
edit: gel kız öpeyim bir kere. sözlüğe 2-3 gündür sinirli olduğumdan hakkımda yazılanları okumadan fevri davranmışım. bakın da aşk görün ibneler.
https://m.uludagsozluk.com/e/41522693/
sen kimsin amk.
nerelerdesin ah sevdam nasıl da özledik bir bilsen.
herkesin aklindaki o soruyu soruyorum.

sen kimsin ulan?
sen kimsin amk.
merhaba arkadaşlar. ben beni çok özledim, siz özlemediniz mi?

bir yazar arkadaşa dalağını sikerim dedim diye 10 gün hapislerde süründürdüler, zindanlarda işkence gördüm. biriniz de gelip bi ihtiyacın var mı gardaş demediniz amk. yazıklar olsun.

hayır şurada gönül rahatlığıyla birbirimizin dalağını bile sikemez olmuşuz. nereye gidiyor bu sözlük anlamak mümkün değil gerçekten.
tanrı bana bir çok sınav verdi ama sadece buradaki mallara karşı verdiğim sınavdan dolayı cennete girebileceğimi düşünebilirim, nevet.
görsel
görsel
Nazo tarzı başlık oldu ama olsun sorasım geldi.

Özlediniz mi beni canımlarım.

T: Sözlük yazarlarına yöneltilen bir sual.
Foto at böyle özlem gideremiyoruz.
Böyle böyle yapa yapa beni kaybettin sen karacığım.
Prensip olarak Sözlüğe "merhaba arkadaşlar" yazan kimseyi özlemiyorum.
Kara erik ile bu elemani ben yakistirdim durduk yere. Bugun cumartesi hava guzel cikip bi cay icsenize siz.
Artık kara'ya falan yakıştırmayın. Benim yanıma yakışan birisini buldum ben.
Kim bu değişik?
Kuşkusuz sözlükten uzun süre ayrı kalmak zorunda olan yazar sorusu. Ben hepinizi çok özledim, tengir hariç.
Mühimmat bir soru. Nasılsınız doslar.
oleyyy nazmiye, çok özledik swh...
başlığı görünce nazmiye geldi diye tahmin ettim.
Valla uyuodum tam aklima geldiniz kanklar naptiniz evlendiniz mi hiç.