bugün

mercedesin orta sınıf araçlarından biridir. genellikle rahatına düşkün kişiler tarafından iç ve dış kısımları çeşitli değişikler yapılarak kişiye özel hale getirilerek kullanılır.
vites kolunun joystickten çok testisleri olan bir penise benzeyen ticari araç...
bu tür araçları genelde şirket adına söförler kullanır ve adamlar hergün bir takım malzemeleri avuçlamış hissine kapılabilirler.
allah sabır versin
bir zamanlar sınıfının lideri olan ancak günümüzde yerini transportere kaptırmış kah ticari araç kah makam aracı.
içini özenle döşeyince lüx, vip bir taşıta dönüşen araba.
yani henüz deneme şansım olmadı ama uluslararası yol için sanırım en uygun orta sınıf araçlardan biri zira sürücü için bir çok detay var içinde ayrıca mercedes garantisi var. 8000km tık demeden sorunsuz sualsiz herhalde anca bu araca güvenilir. transporter vitoya göre çok daha ticari ve şehir içi duruyor. bakalım alınca devamı gelecek..
geçenlerde test edip kullanma fırsatı bulduğum genel itibariyle başarılı bulduğum ancak bir mercedes'ten daha fazlasını beklediğim için hayal kırıklığı yaşadığım panelvan/minibüs..

buradan ulaşılabilir: http://arabamuhendisi.blo...o-viano-22-cdi-dizel.html
en çok kiralanan araçlardan birisi olduğunu düşündüğüm araç. ayrıca istanbulda bol bol arap gezdirilen bir araç marka ve modelidir.
mafya, pezevenk, kaçakçı arabası.
Kullandığım araç. Demek mafya, pezevenk ve kaçakçıymışım.
2009 - 2011 modeline bakıyorum.
mafya, pezevenk, kaçakçı arabası denmiş. Mafyalıkta gözüm var, bakalım. *
görsel
görsel
görsel
Babam alacaktı mafya kızı mı olcam ben diye aldırmadım. Gitti başka bir mafya arabası aldı orası ayrı mevzu.
Turizmde kullanılırsa iyi para kazandıran araba.
çek ayağını frenden nevzat.
yavaşla! tam da durma!
@bi derdim var
transporter da fena değil güzel, unutmadım.
Ama Vito biraz daha "bak ben buradayım" diyor.
arap gezdirici arabasıdır.