kocası için;
(bkz: Jamel Debbouze)
(bkz: allahim sana geliyorum)
evimi, arabamı, varımı yoğumu satıp fransaya yerleşme planı yapmama neden olan yaratık.

diğerleri kadınsa bu çok başka birşey dedirten dünyalı olduğuna inanmadğım fransız haber spikeri. kadın ve güzel hatun formatının ancak kat be kat üstündeki değerler ile eşleşebilir. aksini tartışan taş olsun.

- asktir.. olum bu ne ?
- bi canlı işte.. adını koyamadım
- bendeki de sevgilimi amq şimdi ? hay omunuhoyum böyle işin..
- bi de evli olunca..
- gel de kafanı duvara vurma..
(bkz: sen insan olamazsın)
platonik nişanlım. boşansın hemen evleniyoruz.
(bkz: elf o elf)
görüldüğü anda insanın endorfin, adrenalin gibi salgılarını nehir edip akıtan taş hatundur.
(bkz: bu bizim dünyadan değil)
(bkz: on cocuguyla gelse alırım)
az önce burada verilen linklere tıkladım ve ismini google'a yazarken yakalandım nuit'e. resimlere bakarken yüzümün aldığı şekli bilmiyorum ama nuit yüzümün şeklini görmüş olmalı, şu an yalnızım sözlük. hem de çok.
kendisi sıçmaktadır. ayrıca ossurur hem de borazan gibi. -gördün mü? hayır. istatistiklere dayanaraktan-

ee neresi tanrıça bunun? isterseniz bi 30 sene sonra tekrar görün kendisini. yine aynı tepkiyi vermeyenlerin ne kadar yavşakça "eheh ama kırışmış lan bu" dediklerini görebiliriz böylece.

edit: zoruna mı gitti lan? hayallerini balkondan düşen saksı gibi parçalamak istemezdim ama üzgünüm dostum bu kadın sıçıyor. hem de kol gibi. (yine istatistik, bilim yanılmaz)
Bu kadını nasıl tarif etmek gerekir bilmiyorum ama.

Her erkeğin başına gelmesi en güzel şey.
Fas asıllı Fransız aktör ve komedyen Jamel Debbouze ile evlidir.
kafası illa ki bir açıyla duran taş hatun.
Çoğu insan tarafından dünyanın en güzel kadını olarak kabul edilir. tam bir fransız zerafeti, güzelliğidir.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=HZH5R_qT7Ig)
ülkemiz de bu ablanın bir adet çakmasına sahiptir:
(bkz: burcu esmersoy)
fransa'da doğdu,
geldi benim oldu,
helal olsun sana,
melissa theuriau!!!
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
çok güzel sunucu.
krzysztof kievslowski de bu konu hakkında kafa yormuş olmalı. Mavi darmadağınık yapmıştı beni
(bkz: bir alex değil) ama baksanıza şuna; görsel

edit: alın biraz daha, acı çekin!
görsel
görsel
görsel
görsel
uğruna ölünebilecek güzellik. ne kate upton ne adriana lima eğer gerçek bir güzellik varsa bu dünyada kesinlikle bu kadındır.
Jamel Debbouze ile evli olan güzeller güzeli hatun.
ağzıma sıçsa gıkımı çıkarmam o derece güzel. boku bile güzeldir bu kadının.
kadın denen tasarımın final edition'ı.

http://www.celebs101.com/...sa_Theuriau_Wallpaper.jpg

bana insan gibi gelmiyor bu kadın.

(bkz: sana insan diyenin)
Fazlasiyla cekici, guzel kadin.