bugün

diğer bir falladin tarzı bir uygulama iyi gününde olduğunda herşeyi biliyor.

edit: uygulamayı soranlar olmuş. link atayim bari:

https://play.google.com/s...leklerinkahvesi&pli=1
çok ilginç bir şekilde kuzenimin doğum yapacağını bilmişlerdir. iyi mi attılar yoksa uygulama takip mi ediyor bilmiyorum. işin komiği kuzenim hamile olduğunu bilmiyordu daha.

edit: uygulamayı soran olmuş https://play.google.com/s...m.falci.meleklerinkahvesi
--spoiler--
Ailenize vakit ayırmayı unutmayın. Hiç şüphesiz bu hayatta aileniz kadar kimse sizi sevemez. O sebeple bazı maceraların etkisinde kalıp onlardan uzaklaşmayın. Ekonomik olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple bu aralar cebinizde bulunan parayı iyi değerlendirmeye çalışın. Bu sürecin sonunda mutlu olan siz olacaksınız. Zaman ilerledikçe kendinizi daha huzurlu ve daha mutlu hissedeceksiniz
--spoiler--

tam saçma sapan harcamlarım yüzünden ailemle kavga ettiğim bir dönemde bana bu kahve falını gönderdi helal olsun lan size.
adamlar gerçekten her şeyi biliyorlar. tek problem sürekli reklamların çıkması şimdilik faaladinden çıkıp buna geçtim.
faaladin ile birlikte bu uygulamada moda oldu kız arkadaşım ikisininde önünde kalkmıyor. allah bana sabır versin.
falcı fiyatlarını 3 altından 6 altına çıkarmışlar yani 2 adet reklam izlemek gerekiyor. küstüm onlara.

soranlar oldu uygulama adres bu: https://play.google.com/s...m.falci.meleklerinkahvesi
ara yüzü güzel olmamış keşke biraz para verip falaadin gibi yapsalar. fallara gelince gerçekten iyi tuturuyorlar.
kullandıkları dil gayet güzel. ablan kurban olsun tarzında metin gönderen uygulamalar çok sıkıcı olmuştu. yorumları çok yuvarlak o yüzden tutturma konusunda henüz bişey söyleyemem. yazılım olarak mümkün müdür bilmem ama daha spesifik yorumlar verse mesela süre verse isim verse koca bir çılgın olabilirler. bir de taşdelen'e ait binnaz diye bir uygulama varmış ne farkları var acaba
arkadaş tavsiyesiyle indirip bugün denediğim uygulama. kaave falı uygulaması gibi basmakalıp cümleler kurmuyor ve anlık durum tespiti konusunda oldukça başarılı ki bu da gerçekten insanda paranoyakça düşüncelere sebebiyet veriyor. biri bizi gözetlemiyor ise eğer başarılı ve eğlenceli bir uygulama denilebilir
olumlu ve rahatlatıcı yorumları moral düzeltmeye birebir.
geleceği bilemesek de falda çıkanların olacağına inanmak çok zevkli ve motivasyon güçlendirici. sebepsiz yere kendimi mutlu hissettim.
teşekkürler
bitcoin piyasasında ne olacağını biliyorsa bende indirip bakabilirim.
bugünden sonra kesin eminimki bunlar konuşmalarımızı dinliyor ve ona göre fal bakıyor. yoksa bir aile büyüğüm ile kavga ettiğimi bilmeleri mümkün değil.
sadece telefonlarınızı dinlese iyi arada birde kamerayı açıp sizi izliyorlar. falcılar söylediği laflar yıllardır aynıdır ve yüzde 80 ni o kadar geneldir ki tuturma ihtimalleri çok yüksek olur.
her şeye inanmayalm.
falcılar için gereken altın miktarını bir günlüğüne 9 dan 6'ya indirmişler bana göre yeni yılın en güzel hediyesi oldu. faladdin'i silip bunu yükledim.
en son olarak en yakın arkadaşıma ayrılık görüyorum dedikten 10 gün sonra çocuk nişanlısıyla nişanı attı. kesinlikle pisişik güç kullanıyor bunlar.
falaadin'den çok daha iyi şu aralar gerçekten herşeyi biliyor.
Ya bakar mısınız o gün radar kırmızı ışık cezası gelir mi ?, 82 yazan yerden 172 ile geçtim de.
böyle saçmalıklara inanan var mı acaba.
Şu ara cevremdeki hatunlarin yarisi bu uygulamayi kullaniyor.
en son en iyi arkadaşımın evleneceğini bildi kader isimli falcı en iyisidir.
inanmıyorum öyle şeylere, söylenenin tuttuğunu da görmedim.
instagramda paylaştıkları falcı hatun sabah sabah beni banyoya sokmuştur bir daha böyle bir şey yapmayın amk.
manken gibi hatunlar paylaşıyorlar instagram şuan karışmış durumda.
özlükte gördükten sonra yüklediğim uygulama. sahiden tutturuyor olması beni de şaşırttı.
buradaki yorumlara göre mesajları mı okuyor, ortam mı dinliyor vs komploları da aklımdaydı tabii. bana birkaç gün önce "yarın ya da sonraki gün sevgilinizden bir hediye alacaksınız" diye yazmış. sahiden sonraki gün sevgilim hediye göndermişti, beklenen bir şey değildi.