bugün

Tepki gelecek belki ama ben kendisine güveniyorum.
sayın bakanım katıldığı televizyon programında; "ilk üç ay çok konuşmadık uygulama yaptık. Para politikasında enflasyonu nasıl çıpalarız diye çalıştık. Parasal ve miktarsal sıkılaşmaya gittik. Seçici kredi sıkılaşmasına da gittik. Bunu destekleyecek gelir politikaları ortaya koyduk. Önden yüklemeli tedbirler aldık. Bütçe açığını düşürmek için adımlar attık." dedi.
Bu kişiyi ekonomi konusunda bilgili olarak biliyoruz değil mi? Bakın burada Ne demiş.

https://www.instagram.com...9b/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

2022 de 3500 e 2,5 tlye 1400 ekmek alınırken bugün 7500tl ye 7 tlye 1071 ekmek alınıyor.
Kimseye %20’den fazla zam yapmaman gerekiyor.

Siz maaşları yükselttikçe piyasada alım gücü daha çok düşüyor.

Sen de biliyorsun bunu.
şaka maka iyi iş çıkardı. evet
bunun gitmesi yakındır. öyle milletin her şeyinden vergi alıp zengine bir şey demezsen gidersin. umarım en yakın zamanda gider. bu işler genç karı almaya benzemiyor mehmet şimşekk.
faizin yükselmesi gerekiyordu.

Tayyip ben yükseltmem diye büyük konuştu.

Ben yapmadım Mehmet Şimşek yaptı demek için bunu getirdi.

Mehmet Şimşek’in öyle başka bir yetkisi yok.

Tek adam rejimindesin adama boşa sövmeyin.
her boka zam var ama emekliye zam yok,asgari ücretliye zam yok . paşam kısın diyor. idare edin diyor.
Son dönemlerdeki tutarsız açıklamalarından dolayı hiç güven vermiyor artık.
zengine dokunmadan garibana vergi üstüne vergi çıkarıp tasarruf yapıyoruz diyen zat. tarih seni affetmeyecek ve yargılayacak mehmet efendi.
Bu adam ekonominin içinden geçecek. Bunu bir tarafa yazın. Rte nin infaz memuru. Toplumun çoğunluğunun alehinde ne varsa uyguluyor. Şundan eminim ki kendisinin de yapmak istedikleri bu değil ama eli mahkum. Emir büyük yerden.
garibanın fakir fukuranın dişiyle tırnağıyla biriktirdiği paraya çökme derdinde.
Bu ülkede maliye bakanı olmak için önce vicdanınızı vestiyere asıp sonra görevi kabul etmek gerekir. ismin hiç önemi yok o sadece hazretlerinin maliye bakanıdır.
büyük ekonomist şeyin, kurnaz gözüken ama iyi izlenirse otizm izleri taşıyan ekonomiden sorumlu sorunlu kişilik. türkiye'de doktorlar tanıyı koymuşlardır ama başlarına bir şey gelmesin diye susuyorlar.

not:
Atipik otizm, otizm spektrum bozukluğu veya Asperger sendromunun bazı özelliklerinin ortaya çıktığı, ancak bulguların hepsinin görülmediği otizmin bir alt türüdür. Genellikle erken yaşlarda ortaya çıkabildiği gibi ilerleyen yaşlarda da görülebilir.
Zenginleri bırakıp, emeklinin aylığını nasıl iç ederiz derdinde.
halkın gözüne baka baka hükümet olarak çook önceden beri yaptıkları yamuk ve yanlışların bütün diyetini halka ödetmeye kafayı takmış kişi. son seçimlerde aldıkları oyda ders aldırmadı hala aynı kafada devam ediyor. hep halkı kıt akıllı geri zekalılar bunlar ne yapsak bunlar yer yutarlar kafasıyla ülkeyi bu hale getirdiler. şimdi de güya tasarruf tedbiri uyduruk palavralarını yine halkı ahmak görüp yutturmaya çalışyıorlar ne tedbir var ne de tasarruf. tek dert bütün berbatlıkları halkın üstüne yıkalım koca bir milletin bütün geleceğini geçimini hiçe sayıp iyice batırdıklarımızın hiç hesabını vermeyelim hatta birilerini saltanatını yine sürdürelim bunun da yükünü halka yükleyelim bu kıt akıllılar bunu da srtına yüklenir bir şey olmaz kafası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar