bugün

Rakip kalecinin diktigi toplari karsilarken zamanlamasi gayet iyi ama yakindan kesilen toplari karsilamada hic yeterli degil. O toplari, ortalari karsilamak artik timing isi olmaktan cok refleks gibi bi sey ve mehmet yan toplarda, yakin mesafeden gelen toplarda hep zamanlama hatasi yapiyo. Gayet de konsantre aslinda ama beceremiyor, o toplari karsilamada kotu. iki dakikada iki gol yedirdi. 10. dakkada moratanin direkten cikan topunda da mehmet kacirdi, hakan yetisti. Stoperde bu hatalarin telafisi yok iste. Adama kizmak da haksizlik olur goz gore gore oynatildi ve mac gitti.
Stoper oynatılarak yeteneği kısıtlanan oyuncudur. ilk yarıda bir deparı vardı, o şekilde dikine gidebilen bir oyuncuyu iki maçta da mahkum oynatmak büyük hatadır.
Kesinlikle çok iyi bir oyuncu.Fenerbahçe'nin ortasahasını toplayan oyuncu.Dos oynasa çok daha faydalı olur.Bitirdin bizi terim bitirdin.
bu adam öyle bir defansif orta sahaki.

tek başına koy orta sahayı kontrol etsin.
sahaya zuhal topal'ı koy bu fenerli kazmadan daha iyi oynar.
az önce mutlak bir golü engelledi.
Cek cum. Macinin yildizidir.
euro 2016'da performansı en iyi olan topçumuz.

mevkisinde oynamıyor o ayrı.
bu gün hava topu kaybetmedi galiba.

her hava topunu aldı helal olsun.
"Futbolu Fenerbahçeli Mehmet olarak bırakmak istiyorum "gibi beyanı olan futbolcu pek sevindim;fakat yıllar önce gs de oynarken "asla Fenerbahçe de oynamam " gibi bir Beyanı da bulunmakta. inansam mı pek bilemedim.
Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi ortasahalardan.Karakteri de yerinde olan adamın dibidir.Her maç elinden geleni yapmaya çalışır çok konuşmaz.
milli takım primini bağışlayacağını söyleyen futbolcu. darısı fatih terim ve diğer millilerimize
Çok efendi bir insan tipi. iyi ki kaldı. Evet.
2 sene daha üst düzey de oynar.hayırlı olsun.
Fenerbahçe nin orta saha futbolcusu. Daha evvel Çanakkale dardanelspor Galatasaray ve valencia da futbol oynamıştır.
oldum olası abartıldığını düşündüğüm oyuncu, topu kap yanındakine ver senelerdir yağtığı iş bu.
josef de souza nın yarısı bile olamaz. evet.
Maçın oyuncusu diyebiliriz.Kestiği topları sayamadım.Bunun yanında nefes aldırmadı forvetlere.Kaptanlığının hakkını verdi.
Galatasaray'ın tarihi mallıklarından biri bu adamı bırakmaktı. Muazzam bir müdafacı. Avrupanın net en iyilerinden.
Beşiktaş ın elinden kaçırdığı beyaz atiba.
güven verdiği kesin.
Gsde oynarken topu iki metre onu ne atamayan oyuncuydu. Adam o kadar kazmaydi ki valncia ya gittiginde haberlerde kendi kalesine attigi golden baska gosterecek malzeme dahi yoktu.
dün oynanan maçın en iyisi.
Herzamanki gibi sahadaki en iyi oyuncuydu dün. Bu kadar göze batmadan bu kadar faydalı olan bir tugay vardı buda iki.
fatih terimin inatla stoper oynattığı adam. dmc bu adam kabul etsin herkes bunu artık. allahtan ne görev versen yapıyor kaptan.