bugün

Bazen yapıyo böyle çok kritik hatalar. Valencia dan neden gönderildiği unutmasa bari.
aziz yıldırım: "Mehmet Topal yıllık 2 milyon 600 bin Euro sabit ücret ve 10 bin Euro maç başı parası almaktadır. Kendisi 2 milyon 750 bin Euro yıllık ücret, 20 bin Euro da maç başı parama istemektedir. Biz kendisine eski mukavelesinin şartlarıyla anlaşma yapmak istedik. O da dört yıllık sözleşme istiyor. Biz dört yıla sıcak bakıyoruz, 'evet' diyoruz. Ama bizim dediğimiz şartların üzerinde bir talepte bulunursa, sözleşme yenilemeyeceğiz." şeklinde konuştu.

kaynak: ntv
Tekrar galatasaray'a gitmesi gündemdedir.
mehmet topal-selçuk
ilerde sneijder iyi bir orta saha olur.
Fenerbahçe ile devam edecek olsa şimdiye kadar imzalayacagını düşündüğüm top tepici.eğer galatasaraya gelirse selçuk inan da kendini toplar diye düşünüyorum arkasında topal bir gibi bir on liberonun olmasi onun da ofansif gücünü arttiracaktir ki önlerinde de sneijder olacak,eğer gelirse galatasaray bence ligin en iyi orta saha hattını kurmuş olur ve bu ligde her zaman en iyi ortasaha hattına sahip olan takım şampiyon olur.
Umarım alırız.Bu krizde bize çok faydalı olur.Bir Melo değil ama mücadeleci ve top çalma becerisi yüksek bir oyuncu.
Galatasaray ikinci başkanının transferin %50sinin bittiğini,mehmet Topal'ın fenerbahçe ile anlaşip anlasamama durumunun beklenildigini söylediği on libero.
Maalesef galatasaray ın bu topal a dahi parası yetmez. Evet.
Fenerbahçe ile devam kararı almış ve 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.
şükürler olsun kalmış. gökhan'dan sonra gitseydi fena üzülürdüm. evet.
iyi bir fenerbahçeli, topalı da seven birisi olaraktan yapılan anlaşma komik geldi. yanılmıyorsam 4 yıllığına 40 küsür milyon liralık bir anlaşmadan bahsediyoruz. bu verilen paraları nerelerden türediğini artık geçtim, bu paralar futbolculara niçin veriliyor?
tüm dünyada bir tek benim sevmediğim futbolcu. taraflı tarafsız herkes beğenirkene bence tek top oyanayamayan, pas vereceği yeri çok belli eden ve pasları amerikanların nba da lazy pass dedikleri şekilde düşük hızda veren topçu.
yılda neredeyse 3 milyon avro para karşılığında fenerde kalarak paragöz ilan edilmekten kurtulmuştur. nasıl oluyorsa artık oluyor işte, taraftarın algılaması böyle...
dünya para alan, sahada da ne işe yaradığını göremediğim kişi. yazık. aziz denen bodur bu paraları nereden buluyor? bir futbolcuya 40 milyon vermek hainliktir. şerefsizliktir. soysuzluktur.
fenerbahçe'de yeri doldurulamayacak bi abiydi. iyi ki imzalamış.
gökhan ise vazgeçilmez değil. sağ bek lan işte. yeri en kolay dolacak pozisyon orası. o yoksa şener var. ama ön liberoda topal gibi adam yoksa ozan tufan, josef veya zamanında selçuk şahin gibi adamlara kalıyorsun.
Galatasaray alabilseydi çok büyük iş yapmış olurdu lakin Galatasaray'ın önerdiği sözleşme 2 yıllıktı,ffp kapıdayken 34 yaşında mehmet topala 3 milyon euro verecek olmak aptallık.
Gunun en kritik onemdeki oyuncusu. Ortasaha da oynamazsa bizim cocuk okumaz..
Burda dursun bu entry degerlenecek.
stoper olarak isini gayet iyi yapiyor ama malesef orta sahadaki yerini dolduracak elemanimiz yok. ozan tufan gibi bir velet onun yerini dolduracagina nuri sahin oynasa bile daha iyi.
sağlam irade.
aferim sana Türkiye'nin en iyi stoperi.
Bu adamdan stoper olmaz dedik al amk iki golde bunun hatası,adam ne yapsın bu adam stoper değil.
Servet çetin'i aratan oyuncu. Suç bu adamın değil. Koca ülkede stoper oynayacak bir tane adam bulamadınız mı?
ilk 2 golü buz gibi yedirtti takıma. ama suç onu stoper oynatan terim'de!
Çok bariz bu adam stoper oynayamıyor.Niye zorluyoruz anlamıyorum koca ülkede adam kalmamış gibi.
fatih terimin siktiği futbolcu.