bugün

orospu çocuğudur*
gece gece kim upladı lan bunu? çıldırmama yetiyor bu puşt ile ilgili bir şey görmek.
çocukları soyismini değiştirmek için mahkemeye başvurmuş. düşündün mü bunları hiç zamanında?

bavulcu fetocu.
yaklaşık 6-7 sene ekranlardan atatürk'e, atatürkçülere, orduya, laikliğe, yurtseverlere, cumhuriyete etmediği hakaret kalmamış ve bütün bu süre zarfında günümüz demokrasi nöbetçileri tarafından şakşaklanmış kişidir.

evet. teröristler yargılanır da teröriste yardım ve yataklık yapanlar öyle kalır mı? tarih ne zaman öylece bırakmış?
görsel
rasim ozan, cem küçük ve melih altınok kendisine iyi bakmalı.
mehmet de kendini ülkenin veziri zannediyordu.
tıpkı onlar gibi. önüne gelene meydan okuyordu.
ilk üçü kendilerine dikkat etsinler. çünkü tetikçiliğin bir sınırı var.
bir bakmışsın, mahvolmuşsun.
zamanında biz ateş püskürürken kendisini savunan laf söyletmeyen tiplerin şu anda bu ve bunun gibi olanların idam edilmelerini isterken görünce "ilahi adalet" kavramının ne kadarda gerçek olduğunu hatırlamamızı sağlayan ahlaksız oluşumdur.

feto denilen fitne yuvasını da savunurdu aynı tipler. bugün gelinen noktada en çok küfürü hakareti onlar ediyor. ancak bu kadar ile sınırlı kalmayacak elbette. zamanında bunu ve hoca efendisini savunup bugün bizden çok küfür edenlere de sıra gelecek.. herkes hak ettiğini yaşayacak kimse kusura bakmasın. kuldan utanmaz bu insanlar ama ilahi adalet gelip bulacak kendilerini..

o zamanlar ekşide yazıyordum henüz buraya gelmemiştim. bu meczup aleyhine yazdığım her şeyden sonra yemediğim hakaret küfür kalmıyordu. bazıları sırf futbol fanatikliğinden bazıları gerçekten bu sığıra inandığından sövüyordu bana. ben sebat ettim küfre küfür ile karşılık vermedim ve zaman bizleri haklı çıkardı. aynı şekilde 2000 lerin başından beri yazarlık yaptığım sürece orada feto nun ne kadar korkunç birisi olduğunu yazdım durdum gene yemediğim küfür kalmadı bugünün demokrasi aşıkları tarafından. bir süre önce sırf meraktan girdim baktım o günlerde bana küfür eden yazarlar şimdi ana avrat soy sop bırakmadan fetoya ve buna giydirir olmuşlar *

ahlaksızlık böyle bir şey işte. keşke zamanında bize söveceklerine şunların tıyniyetlerine bir baksalardı bugün böyle rezil kepaze olmazlardı. sırf fenerbahçeye sallıyor diye adamın orasını burasını öpmek yalamak isteyen tipler vardı hesap et rezilliği. bugün en çok küfrü onlar ediyor..
bir zamanlar taraf gazetesinde bavulcu olarak çalışmış olan kişi. görevi bavul bavul düzmece taşımaktı sanırsam. şu sıralar başka düzmeceler yüzünden başı sıkıntıda olan kişidir.
(bkz: düzen içinde düzülen düzen)
(bkz: mt)
"ayarını bozduğun kantar, gün gelir seni de tartar" sözünün bu kainatta en çok yakıştığı insanlardan biridir.
zamanında adam yargılayan şimdilerin tutuklusu tip.

https://youtu.be/ffxoIn9WHOs
dün attığı iftiraların içinde boğulan maşa, piyon. gram üzülüyorsam ne olayım. evet.
4 sene önce "elimde FB'yi FiBA'dan men ettirecek belgeler var" diyordu. 4 sene sonra FB Avrupa şampiyonu olurken kendisi hapishanede yatmaktadır.
Bylock kullanıcısı çıkmış. Şaşıran var mı? Beter ol. Evet.
ByLock kullanıcısı olduğu ortaya çıkmış.

https://tr.sputniknews.co...aransu-bylock-kullancisi/
gece gece içerde olduğunu hatırlamamla keyfimi yerine getiren fenerbahçe düşmanı. Noldu lan hani küme düşüyorduk ?
onu bunu bilmem de çok hoş herif ya, yakışıklı bi parça.
fethullah'ın gazeteci kılığındaki teröristi. içeride bol bol düşünmeye vakit buluyordur umarım.

en son duyduğuma göre çocuklarının bile soyadını değiştirmiş annesi. sanırım bir erkeğe yapılacak en ağır şey budur. hak etmiştir.
Bir zamanlar balyoz ve ergenekonda bir bavul belgesi olan kişi.cezaevinde bol bol okur.
Şike kumpası döneminde fenerbahçeyle dalga geçen iğrenç haberler yapan şahıs . 15 temmuzdan beridir içeride her mahkemede ağlıyormuş biz öyle duyduk
vücudun çöp bulmuş hali..
fatih tezcan ın 7 sene önceki hali.
klozet kapagi uzerinde kahvalti yapmayi seven terorist. .d
Lağım virtüözü.
Kazmanın sapı kendilerine girene kadar akpli lerin çok sevdiği bi herifti. .
zamanında birilerine göre "özgür ve tarafısz basın" ın güverciniydi, şimdi esamesi okunmuyor nedense.