askere gidebilirmiş. tabi gitsin, adam olsun. öyleymis ya hani. askere gitmeden adam olunmuyormuş ya. o yüzden.
gün itibariyle tahliye edilmiş, abdi ipekçi'nin katili insandır. eşi dostu konvoy oluşturup kornalar çalarak sevinçlerini ortaya koymuşlar.
askerlik işlemleri için şubeye götürülüyor imiş.
General bile olsa "àdam" olamayacak katildir. kimin katili olduğu onu serbest bırakanlardan anlaşılabilir zaten. Bu ülke öyle işte kardeşim ülkücüysen, katilsen o "vatanımızı seviyoruz bize faşist diyorlar" çocuklarının kahramanı olursunuz. şimdi ben mehmet ali ağca ve türevlerine küfür edersem ne olur? size göre ihanettir olum bu. kral öldü yaşasın yeni aptal!
ilk genel seçimlerde milletvekili adayı olmasını beklediğim mahlukat.

eh, burası türkiye
O kadar infial yaratacak olay yapmış, en önemli yazarlardan birini öldürmüş, papa'nın canına kastetmiş ama bu zamana kadar hiç kimsenin ismini vermemiş ağzı sıkı antisosyal kişilik.
"incil hata ile doludur. Mükemmel incil'i ben yazacağım." diyen şahsiyet. Ya hakkaten deli. ya da askerlikten yırtmak için deli numarası yapıyor.
askerlik konusunda "ben elime silah alamam" diyebilmiş kişi. şimdi bu açıklamaya bi şey derdim de bi tarafımıza girmesin. yoksa mehmet ali ağca nere, silah nere, ya da ben patagonya da yaşıyorum bilmiyorum.
18 ocak 2010 günü televizyonların tartışmasız 1numaralı konusu.
abdi ipekçiyi öldüren, papayı öldürmeye teşebbüs eden vicani retçi. eline silah almak istemiyormuş. bu yüzden askere gitmek istemiyor. yemişim onun vicdanını.
bugün tahliye olan ve gata tarafından "askerliğe elverişli değil" tanısı ile çürük raporu verilen zat.
(bkz: isa reloaded)
"yaylalar yaylalar" mevzusundan kıl payı yırtan katil.
(bkz: hemşehri)
edit: anlaşılamamış entry'lere girmiş. neyini anlamadın..
an itibariyle ağcayı gataya götüren konvoya türk bayrakları eşliğinde sevinç gösterileri yapıldığı haberleri geliyor kulağımıza.
boğazımız düğümleniyor.
(bkz: söyle suçumuz neydi bizim)
Yüzüne bakıldığında kendisine cinayet işlemeyi hiç yakıştıramadığım kişi. Adamlar nasıl seçim yapmışlar yahu. Bu adamında yüzünde bir nur var sanki suçsuz yere 30 sene hapiste yatmış gibi.Tektikçi seçeceksiniz madem şöle yüzünde psikopat bir ruh olsun bakışları korkutsun elemanın. Yada verilen rolü hakkıyla oynuyor.
ben isanın reenkarnasyonuyum diyen ağca polonyaya yerleşip orada hiristiyan dinini
tekrar yapılandırmayı planlıyor.ingilterede çıkan sunday times gazetesine mektup yazarak
herşeyi bir kaç milyon dolar karşılığında açıklğa kavuşturmayı teklif eden ağcanın
önünde japonyadan kanadaya kadar bir çok ülke gazetecisi sıraya girmiş olup onu elbirliği
ile yakın geleceğin şovmeni yapma yolunda ki desteklerini eksik etmiyeceklerini
gösteriyorlar.
(bkz: çürük)
karanlık bir geçmişi mavi bir kazakla örtbas etmeyi başarmış papa avcısı.
eline silah almaktan korktuğunu ifade eden insan. askere gitmemek için mi söylemiş, yoksa öylesine ortaya mı söylemiş bilinmez. gerçi askere gitmemek için böyle ergen çocuk gibi konuşmasına gerek yokmuş, bunu bugün bizler bir kez daha öğrenmiş olduk. askeriye insanı adam eder diye bir söz vardır. gerçekten bazen doğru olabileceğine inanmak istiyor insan. hele söz konusu kişi ağca olunca. ayrıca yüzüne bakıldığında nurdan öte, köşe başında bekleyen serseri tipi gözlemleniyor. hele gençlik hali daha fena.
en son mesih olan kişi. az kaldı benimde sıram gelecek.
kendisi mesihmiş. dünyanın sonu da bu yüzyılda olacakmış ayrıca, öyle buyurdu.
(bkz: mesih macunu)
(bkz: katil)
dediği gibi ben sadece aktördüm. filmin yönetmeni martin scorsese'dir.
kendisini ebedi mesih olarak tanımlayan psikopat katil.

''Madde 1: Tanrı sonsuza dek tek ve benzersizdir. Tanrı sonsuza dek bütündür. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Madde 2: Ben Tanrı değilim. Ben Tanrı'nın oğlu değilim. Ben ebedi Mesihim, yani ete kemiğe bürünmüş ve yeniden doğmuş aynı ilahi söz. Ben tüm evrende Tanrı'nın ebedi yüksek hizmetkarıyım. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Madde3: Ve Kutsal Ruh (Ruhül Kudüs) Tanrı'nın yarattığı bir melekten başka bir şey değildir. Teslis diye bir şey yoktur.

Madde 4: Dünyanın sonunun geldiğini ilan ediyorum. Tüm dünya bu yüzyıl içinde yok olacak. Her bir insan bu yüzyıl içinde ölecek.

Madde 5: incil hata ile doludur. Mükemmel incil'i ben yazacağım.

Ebedi Mesih Mehmet Ali Ağca''
(#7066262)