bugün

Bizim millettir.
Başımıza o kadar olay geldi.
Hala akıllanmadılar.
Freud'a göre egosuna yüz dönmüş sadiste mazoşist denir.

(bkz: Her sadist mazoşisttir)

Daha neler duyacağız yav...
görsel
Abartılcak bişey yok, her boksör biraz mazoşisttir zaten. Burda viyaklayanlar ise ergen kuruntusu. Dikkat çekmeye çalışıyolar. He canım he he çok coolsun. Gel ben senin burnunu şöyle sağlam bi sağ kroşeyle kırıyım da gör bakalım zevk alıyomusun. Hahahaha.
dudaklarımı yiyip yaralara isot basan biri olarak dahil olduğum tanım.
şüphesiz acının en sexy halini tadan kişiye denir.
Ruh hastası ergenlerdir.
Acı çekmekten hoşlanırlar.
Genelde satanist olup
Kendi kesmekle meşguldürler.
Genelde seks esnasında anlaşılan davranış biçimi.
benimdir. acı çekmekten haz alırım. Kendimi bıçakla deşmesem de, mazoŞistim. evet.
Kendisine acı çektirilmesinden, dövülmesinden zevk alan insan modeli. Bilek kesen ergenler de bu gruba dahildir benim bildiğim.
(bkz: kocamdır döver de sever de)
tanımda belirtildiği gibi kendimi kesmesemde bende mazoşistim.
(bkz: tomris hatun)

Şu yaptığımın başka açıklaması yok. Allah kahretsin.
Bu kalıp nedense Beşiktaş taraftarına tamamen yakışıyor. Düşünceleri şu,ay bu konya da bize koysa,bir de cimbom koysa.Azcik bu düşünceden vazgecin.imana gelin dediğim insan toplulugu.
mazoşist kız yada erkekten olabilir daha çok cinsel yönlü bir problemdir aşağılanmaktan dövülmekten acı çekmekten hoşlanan hatta aşırı zevk alan insanlardır.
mehmet erdemin 'acıyı sevmek olur mu' şarkısına zıt düşen insan tipi.
biri beni kırbaçlasın hali.
galiba doğuştan kazanılan bir yeti.

yirmilik dişimi çektirdiğimde yara hala açıkken yani çekileli bir saat olmamışken dayanamayıp sigara içmiştim. haliyle enfeksiyon kapmış bütün gün yatakta kıvranmıştım. o kıvranma kadar zevkli bir şey yok belki hayatımda. keşke hep o ağrı olsa lan hayatımda. çoğiyi.
supernatural dizisindeki crowley adlı şeytan karakterin özelliğidir . (bkz: supernatural)
dayak yemekten zevk alan ve piçlik yapmaktan vazgeçmeyen insan.
''cehennem varsa ve mazoşistler cehenneme giderse ne olur acaba'' dedirtir.
Galatasaraylıdır.
mazohist kelimesinin yanlış yazılmışıdır. gerçi almancada kökenli bu kelime "Masochist" iken fransızca'da "masochiste" olduğu için böyle okumaktayız.
Pskolojik tedavi görmesi gereken kişidir.
acı çekmekten zevk alandır.