Hayvan olarak düşünülürse sevimli bir hayvandir.
bir kiz ise bu evlerden Irak. Sözlükte bir tane var ... Maymun abla. Bir kuyruğu eksik.
Hayvanlar aleminde yaptıkları içgüdüsel hareketlerle insanlara benzer fiiller sergileyen hayvanlardan birisidir.
görsel
https://fbcdn-sphotos-e-a...90195433_2145973889_n.jpg

O öldü... O'nu öldürdüler. O'na işkence yaptılar. Hayır o gördüğün beyaz önlüklülere işkenceci ya da cellat demiyorlar. Onlar bilim insanı. Sadece bu fotoğrafta 3 insan türüne ait birey görülüyor. Üçe bir. Adaletsiz, kalleşçe, korkakça, rızasızca...
"Korkudan altıma işedim. Siz, korkudan altına işeyen ilkokul arkadaşlarınıza güldüğünüz gibi gülersiniz bana da... Başıma neler gelecek, bana ne yapılacak bilmiyorum. Sahi ben neden burdayım, annem ve ormanım nerede? Peki ya kardeşlerim, onlar da esir mi düştüler; hızla yok ederek büyüyen insan imparatorluğuna? insan için bilime, 'uygarlığa', yıkıma? Bizim ölü bedenlerimizle diriliyorsunuz, iyileşiyorsunuz, kör gözlerimizle gözlerinizi boyuyorsunuz" diyor.
Sahi kim bilir hangi ilaç kutusundadır senin kanın?
Hayan Deneylerine Son!
attan eşekten üstün olduğu halde, hor görülen canlı. çünki bize benziyor. eşşeği orcinal sayıyoruz, bunu taklit olarak algılıyoruz.
"tam bir buçuk asırdır, 
maymunlardan eleman. 
bizdeki hale nispet 
maymun taklitten pişman."

(necip fazıl-aman şiirinden)
Şahsımı en çok güldüren hayvan. YouTube'da maymunlarla alakalı 'hayat böyle geçiyor' isimli bir videoya anormal şekilde gülmüştüm.

Aynı zamanda bazı Evrimcilere göre kendisinden geldiğimiz varlık.
Bu gidişle evrimsel yolun ortasında buluşacağımız hayvan.
Maymunlar her yıl uçak
kazalarından daha fazla insan
ölümüne neden oluyor.
çoğu insandan daha zeki olan canlı türüdür.
fun run'da en pahalı ikinci hayvan.
maymun olsam daha mı mutlu olurdum?
yoksa zaten insan sıfatında bir maymunun götü müyüm?
görsel
Ateistlerin atalarıymış. Haşa ben demiyorum, onlar öyle diyor. Benim atam hz Adem as.
ateistlerin kabul ettiği evrim teorisine göre, aslında sadece ateistler değil bazı dindarlar da kabul ediyor bunu artık. mesela katolikler papa ne derse vardır bir hikmeti diye kabul ediyor ve katolikler kabul ediyor, bazı müslümanlar da bunlar kuranda vardı diye kabul ediyor.

maymundan daha gelişkin olmayan bir primattan geliyoruz.

maymunun da ortak atası bu.

yani maymun bizim akrabamız oluyor. ama maymundan gelmiyoruz.

ayrıca adem masalı pek açıklayıcı değil, çünkü kardeşlerinin birbirlerine pandik atması gerekiyor.

oysa ahlakı bu kadar önemseyen bir tanrı herhalde insanların yayılışını kardeşini pandikleme üzerine kurmazdı.
ortalama bir akp seçmeninden daha zeki hayvandır.
ateistlerin atası. ben değil onlar diyor.
testi: imanlıların atası ben demiyorum öyle sanıyolar.
Kardeşimin ten rengi benden koyu olduğu için genelde ona hitap etme şeklim.
duygusal bir hayvan türü.

"işaret dilini kullanmayı öğrenen ilk şempanze olan washoe'ya bakıcısının öldüğü söylendiğinde, işaret dilini kullanarak "ağlamak" kelimesini söylemiştir." - uberfacts

çok deli dolu görünüyorlar ama demek ki içten içe epey hüzünlüler.
Maymunlar adam gibi adamdır.
Bir maymunun kolunda 25 milyon kıl vardır.
atanamayan insan.
*Maymunlar her yıl uçak kazalarından daha fazla insan ölümüne neden oluyor.
*Maymunlar sayı sayma yeteneğine sahiptirler.
görsel
Benimi çağırdınız He?