kendi kendini öven yazardır. bırak da biz seni övelim dostum.
(#3915667) geyik yapmayı bilen yazar. aradım taradım tüm entrylerini okudum neredeyse, beşiktaşlı olmamdan mütevellit bu entrysini beğendim. baktım maxim de benim gibi, dün teravihten sonra kaza namazı da kılmış dediler ben de öveyim dedim.** (bkz: dibi dibi rek/#4022828)
(bkz: rudolf durkovic)
* bu da cm 01 02'nin updateli versiyonunun yeni tsigalkosu...
aldıgım gs formasının arkasına adını yazdıracak kadar çok sevdiğim forvettir.
gittiği takımı ihya eder. transferden para kazandırmaz, zira satamazsınız onu.
arkasında iyi oyuncuyla tek basına oynatırsanız taraftarın şarkılarına konu olursunuz...
cm'nin diğer bir efsanesi aghahowa'yı kayseri'de görünce "eşşek herif bi ünlü olamadın gitti. sokayım menajerine" dediğim futbolcu.

şu an neredesin ne yapıyorsun bilmek istiyorum. bu kadar kolay kaybolamazsın. hiç mi oynamadın cm'yi, hiç mi duymadın oyunda efsane olduğunu. bu kadar kolay mı...
yıllar yılı bekledi bu insanlar seni, patlama yapmanı bekledi. giderdin be kesin milan'a, barcelona'ya veya başka büyük takıma.
niye böyle oldu maxim, noldu sana? ailen mi istemedi yurtdışına çıkmanı, menajerin salak, geleceği göremeyen bir hödük mü yoksa. seni bekliyoruz maxim... *
dünyanın en ünlü tırt futbolcusudur.
hakkındaki efsaneleri gömelim tarihe desek sığmayacak futbolcudur. birçok cm manyağının anılarının en tatlı yerinde yer alır kendisi.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Maxim_Tsigalko

bir nane olmamıştır.
şu anda belarus'un geçen sene şampiyon olan takımı FC Savit Mahilyou'de top koşturan oyuncuymuş kendisi efendim ancak ne yazık ki 2 yıldır gol atamıyormuş bu gol makinesi. büyü yapmışlar heralde bu adama basireti bağlanmış. neydin ne oldun be hocam sen? doğmadan kara toprağa mı gömdüler seni?
adına methiyeler düzdüğüm, tezahürat uyarladığım adamdır. nasıl olmasındır gençlerbirliği onun sayesinde real madrid'e 5 atmıştır. 5 golü de bu insanımsı yaratık atmıştır.

maxim maxim maxim tsigalko
tsigalko tsigalko maxim tsigalko
cm 2001-2002'nin bir bugı..
cm 2001-2002'de bir bugdur harbiden, üstelik bu hatayı düzeltmek için çıkarılan yamalar dahi vardır ki, onlar dahi çözememiştir, bir şekilde özellikleri hüper olmasa da, iyi olan özellikleri, oyunun programlanmış sistem mantığına ve gol atma simulasyonlarına uygun olmalıdır ki, tsigalko'nun ayağına geldiği anda top, gol efektini görürdük... ama cm baltayı taşa vurmuştur ve bu futbolcu anca efektlerde kalmıştır, adını şanını duymadık.

bunun bir versiyonu da fm 2008'de vardır, mauro zarate adı altında. oyuncunun özelliklerine bakıldığında öyle inanılmaz özellikleri yoktur ancak hangi takıma alırsanız alın ligde minimum 30 gol atar ki fm 2008'e göre inanılmaz bir rakamdır, düşünün drogba'lar falan 18 gol ortalaması ile oynuyor ki zarate'nin oyundaki yetenekleri drogbanın yarısı kadar nerdeyse. işin ilginç yanı zarate bu yüzden hiç arjantin milli takımı forması giyemez nerdeyse, hazırlık maçlarını vs. asistanınıza oynattığınızda, zarate'yi asla ilk 11'e koymaz, yetenekleri düşük oldugu için, ama adam maça çıkar hat trick yapar.

nitekim cm'da tsigalko'da baltayı taşa vurmuşlardır ancak, lazio'daki gerçek zarate'ye bakıyoruz, fm'de eksik de olsa doğru iş yapmışlar.
%42 kondisyonla 65. dakikada oyuna girdiği maçta bile hat-trick yapınca bug olduğunu kanıtlamış cm 01-02 oyuncusu.
her sene form grafiğini yükseltir. gol atmadığı maç sayısı azdır. üstüne üstlük bütün ödülleri de toplar. var mı böyle bir topçu allasen?
Hiç inanmamış olmama rağmen teklifimi yaptığıma Beşiktaş'a gelen iniesta ile birlikte harikalar yaratan golcü. 30 yaşına geldi hala oynuyor. sanırım cm'nin ilk android'i.
klasik ateizmi islamiyete saldırmak zanneden türk ateisti.
(bkz: troll hunter)
kendisini hep zenci sandığım afsanevi cm oyun karakteri.
mantık çevçevesinde kitapsızlık yapan yazar. kitapsız deyince kızmayacağını bildiğim için rahatım. yoksa saygımız var kendisne. severiz.
cm 01 02 oyununun ucuz ve vazgeçilmez golcüsü.
sürekli benle uğraşan bi tip. sürekli başlığımda hakaret etmek için dolanıyor eleman.
hayır uyarıyosun, arkadaşım sevmiyorum hoşlanmıyorum diyosun, olmadı moderasyona mesaj atıyosun, yine aynı yine aynı mkoim. ben de gelip böyle yazarım buraya. ne len bu?
fm 2010'da esamesine rastlanmayan bunun yerine bu oyunda isminin artem milevskyi olarak değiştirildiğini düşündüğüm futbolcumsu.
cm 01-02 adlı oyunda, sergey nikiforenko ile beraber transfer edilmesi gereken futbolcu vasıflı insan. olağanüstü yeteneklere sahipti. cm'nin, oyuncularına futbolcu keşfetmeyi aşılamak amaçlı yaptığı bi alicengiz olduğunu düşünmüşümdür hep. ama çok çabuk deşifre oldu, yazık oldu.
efsane oyun cm 01-02'nin efsane oyuncusudur.her topu ya direkten döner ya gool olur. *
ayrıca manager dünyasının dünyaya pazarladığı bir futbocudur.dünyanın "en bilinen ancak dünya üstünde olmayan futbolcusudur". *
dilbilgim ve matematiğimle ilgili, matematiği ve dilbilgisi zayıf şeklinde, nickaltımda yorum yapmış süper matematiğe ve inanılmaz bir dile sahip galatasaraylı yazar.

Bu arada ben istatistik bölümü mezunuyum...

Edit: ilgili mesajımda bir birey olarak dünyaya gelme oranı verilmiştir. Ve dünya üzerindeki tüm kökenlerin sayısı ne olursa olsun, biri ya da diğeri olarak doğma oranı tek bir kökenden geleceğiniz için (bkz, baba tarafı) önemsizdir.

Yani dünya üzerinde 1500 köken de olsa, insan olarak dünyaya gelme oranınıda bu 1/1500'e bölerseniz bu kökene sahip insan olma oranınızı bulursunuz... Bu aborjin olmak için de aynıdır, Türk olmak için de...

(bkz: Olasılık Teorisi)
(bkz: koşullu olasılık)
(bkz: permutasyon)
(bkz: kombinasyon)

Edit2:
--spoiler--
hepsinin tek seferde birleşipte kan içinden çıkamamasındandır belki de.
--spoiler--

birleşip de değil bebeğim birleşipte...

(bkz: dahi anlamındaki de)

I ııh gene olmadı. Olmadığıyla kalmadı, rezil oldun... Neyse gs'nin kadıköy galibiyeti beklemesi gibi bana ayar vermeyi de, bir sonraki maçlara bırakırsın artık... Benim 24 ayar altın değerindeki ayarımı unutmadan.

Edit3: Ayrıca arkadaş işletme okudum mezunum falan demiş, ilkokul 4 türkçe dersinde gösterilen konuyu bilmeyen adamın işletme bitirmesi, bunun birde galatasaray'lı olması durumu tam olarak açıklıyor. Ayrıca işletme bitirdiğine de inanmıyorum ya neyse hadi.

Not: buradaki dersinde kelimesindeki de eki dahi anlamında değildir. Tıpkı birleşipte'de olduğu gibi. Dolayısıyla ayrı yazılmaz... Bu da senin bedava dilbilgisi dersin...