bugün

son zamanların en güzel tespiti. bu insanlar din için kendi kardeşlerini öldürmüştür 93' te. sene oldu 2010 şimdi gene din için taaaa elin filistin' ine gidip insani yardım yapıyorlar. bu bile islamcıların ne kadar ikiyüzlü olduğunu gösterir.
sivil öldürmek tabikide bir terörist harekettir. ancak o gemideki insanlar arasında bir tane laik aydın bireyin bulunmaması sizede garip gelmiyormu? filistin derdine düşmek, sadece gündem değiştirip propaganda yapmak değilmi? amacı yardım olan insanlar neden önceliği ülkesindeki muhtaç insanlara vermezlerki? dikkat edilirse artık hergün her haberde bir israil adı geçiyor. hem israil askerlerini ülkemizde eğitiyor, hemde sonra yaptırımdan bahsediyoruz. o gemideki kuklalarda ölülerine şehite, yaralı gelenlere kahraman diyor,dedirtiyolar. madımak ta aydınları yakmaya çalışan zihniyetin insanları ne kahraman nede şehit olabilirler. bu ülkede şehitde kahramanda vatanı için çarpışan ve hayatını kaybeden mehmetlerdir, ahmetlerdir.
siyon katır birliği yine iş başında.
(bkz: tel aviv in avukatı)
(bkz: doğru söze ne denir)
(bkz: gençliğin imanını yakanlar)
işin garip yanı bu iddada bulunan şahsiyetin birde kendisinin müslüman olduğunu söylemesidir. Pardon yardım gemisinin içindeki bütün müretebatı katliamla suçladın, peki bunların kul hakkını nasıl ödemeyi düşünüyorsun? Hani müslümansın ya ondan soruyorum.

Ayrıca bu filistin takıntısını anlayabilmiş değilim. Aynı dernek haiti'ye de, doğu türkistan'a da yardım göndermişti. O zaman neden kimsenin gıkı çıkmıyordu?
(bkz: ne alaka)
(bkz: filistine yardım edip komşusunu aç bırakan vicdan)
ölenleri münferiden bilemeyeceğim ama, mavi marmarayı kaldıran, gazze provakasyonunu tertipleyen zihniyettir madımak'ı yakan, mum söndücülük oynuyorlar diyen...

ama şimdi mazlum rolü yapıyorlar.

and the oscar goes to...