bugün

oğlum çok tatlı lan yumuş yumuş oldum.
çikita muz'dan çok daha iyi olan karmadır. gözünüzü seveyim, ileriki karmalar daha karizmatik bir şey olsun. çikita muz'u gördükçe aklıma ajdar geliyordu...
karmam an itibariyle bana hakaret ediyor.
Mavi, doğada besin maddesi olarak en ender bulunan yiyecektir. Kozmetikte kullanılan jojoba tohumlarının da mavi olabildiğini bu vesileyle öğrenmiş bulundum.
mavi jojoba bezelyesi bu ne aq.
yeni karmam. çikita muz'dan daha hoş kesinlikle.

görsel
Çok da severim kendisini...
Bugün sözlüğüne girdiğim zaman kendimi prenses gibi hissetmeme sebep olan karma.
olsa da yesek.
Aaa benim bokummuş afiyet olsun.
Jojoba eski latincede keçi boku demek. Mavi keçiboku tanesi. Öyle düşününce pek de matah bir karma olmadığı anlaşılabilir. Allah kurtarsın.
Piç tanesi demek. Yeni nesil piçliği hürriyet sanıyor.
90larda,Clean n clear reklamında çok iddialı bahsi geçen,sivilcelerden kurtulmaya ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olan yüz temizleme losyonunun içerisindeki katkı maddesi.
Kullandığınız cilt kremlerinin olmazsa olmazlarından. Batıda adeta tapıyorlar.
ilk defa burda gördüğüm bitki. Bir ara ciddi ciddi araştırmıştım. işsizliğin katsayısı yemin ederim.
Karmalar git gide kötüleşiyor, önce "şirin baba" sonra "çikita muz" şimdi de "mavi jojoba tanesi" çok mu düşündünüz lan bunları?
Minnoş bir karmadır.
Canım karmam... ne güzelsin sen. Seni çok sevdimmm..
Nedense bana ismi çok sempatik gelen karma şeysi.
Hafif hüzünlü, ama ponçik.
Nickimin altındaki çok tatlı yazı.
çikita muz'dan kurtulmak için ne kadar daha beklicem derken bu sabah karşılaştığım ponçikler ponçiği karmam.
sabahtan beri 1000 kere okudum kendi kendime, resmen evrene pozitiflik saçıyorum.
ha karşılığında holosko + bir miktar para alıyorum orası ayrı.
"ummanda katre" olarak kabul ettiğim karma sıfatı. birkaç zamandır bu sıfata nail olmuş durumdayım.
google görsellere "mavi jojoba tanesi" yazdığımızda beliren tatlı mı tatlı hatun kişisidir. yerim ben onu.
yeni karmam. çikita muzdan iyidir. *
cilt losyonlarında, temizleme jellerinde, maskelerde bulunuyor. ama sivilceli yüzlere iyi gitmiyor. zamanında bir cildiye doktoru kullanmamam konusunda uyarmıştı. haberiniz olsun.

not: buradan sözlüğün mavi jojoba tanesi arkadaşlara selam olsun, aynı kaderi paylaşıyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar