bugün

bu başlığı açan kişinin piyasa değerinin çok daha üstündedir.
4 plastik leğen, 48 maşa ve 1 faraştan ibarettir. pardon , 1 de plastik maşrapa.
Hemen alınır ve bir diziye başrol yapılır.
Bre arkadas bizim oralar (karadeniz & balkan yoresi) herkes renkli gozlu, renkli gozlu olmayanlar ise kesin sari & kumrallar zaten.

Yuzlerine bakan yok, yani tabi bizim orada (girasun, selanik ne bileyim samsun, kirklareli) bakan yok, arada sirada istanbulda izmirde kekolar, dızolar bakiyor okuz gibi bizde agizlarini burunlarini kiriyoruz, o da olmadi iki gurşun atayruz kendilerine geliyorlar bozkir yigidolari.

Bizim orada da neden ise karaşın (karadeniz agzinda esmer demektir) olanlar tutuyor.

Bana sorsan her turlu sut beyazi tabi, sarisin candir.

Tabii tum karadenizlilerin, balkan gocmenleri ve trakyalilarin toplam turkiye icerisindeki populasyona orani %20 bandinda, o yuzden siz anadolu & akdeniz kekolarina cok ozel bir seymis gibi geliyor beyaz tenli etli butlu yapili kiz.

Isin kotusu haci karadenizlilerin trakyalilarin nufusu gitgide azaliyor, meydan maymunumsu maco erkeklere ve killi kezbanlara kalacak. Yazik lan size, genlerine tukurdugum gen fakirleri sizi.

tanim ii: cinsiyetcilik yapma o. Cocugu.
anancılık yapsam o da bir kadın bana yakışmaz.

Yani dövsen bela siksen zina.
Trakya bölgesinde olmayan değerdir. Elini sallasan mavi gözlüye çarptığından mütevellit buralarda yüz hatlarınızın ve vücudunuzun güzel olması sizi güzel yapıyor. Hamurişi bol yenmesinden mütevellit çoğu kızımız obezliğe doğru yol almaktadır.
sarışın kızlar bana göre seksi değil,aşık olunabilir ama seks ne bilim imkansız gibi. sıkıcı yani.
bu başlığı açanın beyninde kaç kıvrım var acaba? beyin kıvrımları azaldıkça gerileme başlıyormuş, yallah doktora.
Piyasa değeri demek ne demek ya sen kimsin de bir insana bir kadına mal muamelesi yapıyorsun şu zihniyet bir bitmedi ya bak sinirlendim şimdi.
yanına koymak isteyen 75338 erkek var.
güncel Önemli Başlıklar