bugün

tutkudur.
Mastürbasyon, cinsel davranışın hayal kurularak zihinde yaşanması, elle, yabancı bir cisimle veya sürtünerek boşalmanın sağlanmasıdır. Her insan ömründe muhakkak bir kere yapmıştır sık sık yapmak ise erken boşalmaya neden olabilmektedir.
south park'da "el işi yapmak" olarak türkçeleştirilen eylem.
bazen seksten zevklidir.
özellikle ergenlikte başlanan cinsel yoksulluktan dolayı el veya yapay araçlarla tatmin olma .
Neredeyse her ergeni en çok yapmak istediği fkt bazı şartlardan dolayı tam tadına varamadigi diğer adı 31 çekmek olan elle meninin gelmesini sağlamak.
mükemmel bir hazdır.
insanın en güçlü şekilde konsantre olduğu eylem. eğer mastürbasyon yaparken ki konsantrasyonunuzu ders çalışırken gösterebilseydiniz
nice bilim adamları çıkartırdı bu ülke.

edit: imla.
elle kendini tatmin etme olayidir. 3 aya yakındır hiç yapılmayandir , kasıklar ve tasaklar uyarı göndermektedir sonumuz hayır olsundur.
nerdeyse 2 gunde 1 kez yapilir (bkz: can sıkıntısı)
Seks ile eş anlamda kullanıldığı çoktur.

-Oğlum dün gece bir manitaylaydım, ya görmen lazım doymak bilmiyor. Bir iki üç dedim bana mısın demedi hala elleşiyor. Haşatım çıktı yemin ederim nasıl uyumuşum ya,
-kanka odadan hiç çıkmadın ne manitası.
Ööğğğğkk, iğrençsiniz ibneler.
(bkz: mastürbasyonun devlet eliyle yapılacak olması)
orgazmla birlikte dayanılmaz baş ağrısı yapan hede.
en güzel rahatlama aparatına görev veren mekanik sistem.

kader yazsın günahını... biz seninle mutluyuz kamki...
yaptıktan sonra pişmanlık duyuyorsun.
5 dk. lık zevk diye amiyane tabir kullanılan rahatlama biçimi.
Er suyunu, erkeğin öz sıvısını zorla ziyan etmektir.
Zaten vücut gerekli gördüğü zamanda uykudayken dışarı atar.*

Bağımlılık yapması endorfinden kaynaklanır
Kişinin kendini hayal gücü yada bir argüman vasıtasıyla cinsel doyuma ulaştırmasıdır. Bu zamanda bu illete bulaşmayan insanda çok ama çok azdır. Hatta kimisine göre o da bişey mi canım, ben neler yaşadımdır. Senedi ne kadar güçlü yada zayıf bilmiyorum ama şöyle bir görüş var, eğer kişi zinaya düşme tehlikesi son noktaya ulaşmışsa bu kişi mastürbasyon yapabilir diye. Eğer bir müslüman, zina yapabilecek kadar kontrolünü kaybetmişse, daha hafif olan bu yolu tercih eder ve zina tehlikesinden kendisini kurtarır. hadisi şeriflerde "Elini nikahlayan mel'undur, Elle boşalan lanetlidir" kısımları geçse de bu hadislerin güvenilirliğinin zayıf olduğu vurgulanmaktadır. Ama şunu biliyoruz ki, kişinin Allah ile bağları ne kalitede olursa ve dolayısıyla nefsini kontrol altında tutma da yol katettiğinden ahiretini ilgilendiren bu önemli meseleden sıyrılmış olur. Yeni öğrendim şöyle bir görüşte var; mastürbasyon yapıp kendi kendine boşalan insanlardan çıkan spermlerin ahirette hesap gününde çocuklar şeklinde kişiden hesap soracağı işin ciddiyetini biraz daha gösteriyor. Hanefi mezhebinde genel olarak haram görülmüş, ancak; kişi bekârsa, ya da hanımından uzakta ise ve de şehvet kafasını aşırı meşgul ediyorsa, ya da zinaya düşme endişesi varsa ve bunu kendini teskin için yaparsa günah olmayacağı umulur. Ama zevklenmek ve şehvetlenmek için yaparsa günâhkardır, denmiştir.
Allah bu ve nefsimize hangi konuda uyup da hata yaptıysak bizi affetsin. Unutmayalım ki tevbe kapısı hep açık son nefese kadar.
(bkz: And oscar goes to)
Siktimin bekarı denen cinslerin yaptığı şey. Ahahahahaha.
az önce yaptım.
Haramligi konusunda karsit gorusler vardir.
Bu yaşima kadar beni zinadan uzak tutan, bi o kadar da canima yetti dedirten eylem.
bi süre için uyku getiren eylem. uyuma probleminiz varsa yapabilirsiniz.
Bir elin nesi var teorisini yok eden eylemdir.