bugün

gençken yapmadın mı sanki baba yahu ne kızıyrsun diyerek üste çıkılır. birşey olmaz kafa bir babanız yoksa size hatun ayarlaması bile düşünülebilir.
- elini yıkadın mı lan sen?
+ yıkadım baba.
kahvehane gibi sosyal ortamlarda övüne övüne reklamınızı yapar. sizi gören babanızın arkadaşları da lan senin kuş kalkmaya başlamış. diye salak salak espiriler yapar. lan bir kere babaya yakalandık mahallede ne reklamımız oldu. yaktın be baba benim ergenliğimi. *
(#11297940)*
-napıosun lan?

-eee ?&%&?%%

-sağa sola bulaştırma lan hijyenik ol

-&%&%&%/(%?%/_+&+&?^+&
arkadaşım anlattı kendi yakalanmasını. babası muhafazakar bi adammış. bunu gece vakti odasında yakalamış ve yastıkla pipisine vurmuş. indir lan indir diye bağırmış birde. * işte bir gencin daha cinsel hayatı mahvoldu.

(bkz: penise şiddete hayır)
Eskiden başıma gelmiş olaydır işin garibi tepki vermeden gülüp geçmiştir.Şu sıralar ise mümkün değildir ee o kadar elizabeth tecrübesinden sonra pro vaziyete geçmiş bulunmaktayız.*
üstünüze havlu atıp git duş al pezevenk lafıyla sonlanacak eylemdir .
üzerinize soğuksu dökülmesine sebep olacak eylemdir.
babanında aynı şekilde başlayıp şerefe diyerek tokuşturması ile devam edecek olay.
bilinçsiz ebeveyinse dayağın kaçınılmaz olduğu durum.
baba kapıyı hemen kapatır görmemezlikten gelirama sen utancından gırınırsın.
Lise 3'e gidiyordum, okulun son aylarıydı mayıs falan. Hormonların verdiği azgınlık yetmiyormuş gibi okulun tiki kızlarının tahriksi giyimleri ve tepkileri insanı iyice kıtlıktan çıkmış bir öküze dönüştürüyordu.

Odada yatıyordum. 12 yaşındaki küçük birader duvara dönük uyuyordu. Şartlar ve imkanlar müsaitti. Saat gecenin iki buçuğu, bu saatte kim neden girsin ki odaya?

Altımdaki eşofmanı çıkarttım, üzerimdeki tişört ve atleti çıkardım, girdim ince yorganın altına. Kırbaçlıyorum atı, tokatlıyorum çavuşu, darbelere alkış tutuyorum.. bir anda açılan kapı. Peder kapıyı açtı, içeri girmedi. 4-5 saniye içeri süzdü ve gitti.

O saatte niye geldi, acaba karanlıkta gördü mü, acaba mala vurduğumu anladı mı halâ sır.
ergen işidir, hıh. hala 31 hala mastır castır, benim zikmediğim kız kalmamış bunlar hala mastır kart.
"Baba şu şerefsüz kıza eziyet ediyo" diyerek durum idare edilmelidir. Baba eşşek değilse anlar. Belki o dram dolu dakikaları beraber izleyip birlikte hüzünlenirsiniz.

+Biz ne zaman bir bacıya zulm eden bireyler olduk evlat.
-Dünya kötü, insanlık ölüyor ve biz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz.
+bu düzen değişecek evlat.
-Bizim gibi insanlar değiştirecek baba. Zalimin çarkına çomağı sokacağız.
+çok yakın oğlum..
(bkz: adam daha şoku atlatamamış)
(bkz: mansturubastiyon çekmek)
genç kızların kabusu.
görsel