bugün

gücünü doğru yönlendir.
ne piç bir şey bu amk ya dedirten çar.
bunu oynayanın da oynatanın da amk. kanser etti beni ya. kesilmiyor bu hero birader.
Sağ klik zor olmayabilir fakat master yi ninde bi oynanışı var, inceliklerini bilmek gerekir yoksa eritirler.
işin sırrı şu ki elinizi açın ve 5 parmak açık şekilde klavyede soldaki bütün tuşlara basın.

Tebrikler, penta.
"wujuudun yuzde yetmisi sudur"

repligi bulunan league of legends oyununda samuray temali bir karakter.
Kolum yok lol oynamayı bilmiyorum lig yükselemiyorum hangi heroyu oynamalıyım herosu.
Dünyanın en zor herosu.
ustadan dayak yiyenlerin hakkında ileri geri konuştuğu, lol çıktığından beri en yüksek hasar vuran şampiyondur.

noob herosu falan değildir. sonuçta yalnızca üzerine koşup kılıcıyla seni biçmeye çalıştığı için aynı zamanda açık hedef durumundadır. bu sebeple atılan skilleri dodgelama konusunda q ve sağ sol yapmak dışında hiç bir yeteneği yoktur.

adam sana o q yu atana kadar kaç skill dodgelamış, sen kendisinden kaçamıyorsan neden noob herosu diye bok atıyorsun ki? hasarı yüksektir evet ama aynı ölçüde de canı düşüktür, açık hedeftir.

üst liglerde de zaman zaman oynanır, çok da rakip tokatlanır.

noob herosu diyenin de kim bilir belki ligi gümüştür.
E - q herosudur.

Oynamak için playerlığa ihtiyaç yoktur.
Noob şampiyonudur. Hiç iş bilmeyen ellerde bile hiç değilse 3-5 kill yapar. Lakin oynamayı bilenlere karşı hiç şansı Yok.
televizyona bakarak sadece tuşlara rastgele basarak 3 kill alabileceğiniz karakter.

yasuo ile beraber veledlerin kahramanıdır.

not : lol oynamıyorum dotacıyım sektöre hakimim.
Noob champ. Bi sütun, bi uzaktan dürtmeyle 1-2 saniyede sikertebilirsiniz. Oyuna yeni başlayanları eğlendirir.
rivayete göre kol olmadan oynanıyormuş.
league of legends adlı oyunun karakterlerinden biridir.

(bkz: ı was in alpha).
Lol karakteridir.

ilk defa bu gün oynadım, manayı çok çabuk tüketmek gibi manasız hareketleri var.*

garen iyidir garen candır.
Lol isimli cocuk oyununda bir karakter.
ne dedi bu bi şey dedi?
az önce pentayı ana base'den aldığım hero, sonuna kadar hak ettim.
bir ww değildir.
Amına kodumun kasabı. Noob olduğum dönemde hep alırdım hayvan gibi vuruyo. Buyüzden kendisine kasap diyorum.
e sine ve w sine buff geldi. ustalığa kadar götürür. yeni yama ile birlikte.
jax ve udyr varken her zaman gölgede kaldığını düşündüğüm hero. gank kabiliyeti yoktur.

edit: smurfla girip gümüşleri altınları döveyim derseniz iyi bi tercih olabiliyo tabi.
çok beleşçi hero.
Q at izle herosu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar