bugün

sol frame'de gece mezarlıkta ayakkabı bağlayan salatalık görmek başlığını görünce aklıma gelen eski yazar. gülümsetiyordu be. saygıyla anıyoruz.
öff yeter artık ameka tabanca gibi gezip duruyosun.
Nereye gittin, neden gittin?

Keşke gitmeseydin.

Bir yazar.

Edit: yanlış oldu, silik.
Uc siker atar.
ben seviyorum kız seni. çok iyi kalpli bence.
girdiği entry-açtığı başlık oranı 4:1 olan yazar. gün başına en az iki başlık açmış.
belli ki çalışkan bir arkadaşımız.
Maria puderin çıkmasıdır, nike-nixe gibi.
ikinizi severim yapmayın.
20 yıldır ilgiyle takip ettiğim kolpa yazar.
Beni takip etmesini istediğim yazar.
Tanirim iyi biridir.
Hayatta herkez saçmalar önemli olan baskasina zarar vermemesi.
Olm kızın sorunları var lan kafa gidik sevdiği bey başkasına yavşıyor. Üzücük.
sadece arkadaşlarından özel mesaj alan yazar. kendisini kimsenin takmadığını söyleyince üzüldüm, biraz moral vermek istedim, ben seni takıyorum arkandayım falan filan yazıp gönder tuşuna basınca o acı uyarıyla karşılaştım.
Marla puder, dayak işe yaramaz ise şayet, bildiğim dehşet bir muskacı var senin beyi sana bir şekilde bağlarız. Ne dersin?
Geç kalmış muhtemelen copy paste yapacak ta biz anlamayacaz çünkü malız biz. Bir yazar.
Bir şey demek isteyen varsa iletelim arkadaşlar.

Sevimli yazardır.
Kalk kız çay koy denilesi bir yuzır.
Minelva'nın çakması.

(bkz: Neredesin ey abaka)
el deliye, biz akıllıya hasret.
Pek duygusal olduğunu düşündüğüm üstelik başlıktan
"Yha bunu kesin marla açmıştır" tahminimi doğrulayan yazardır.
Tanımadığım yazar. Ama girdiği entry leri şirin buluyorum. (bkz: yılanlar sürünürken ya cam batarsa diye düşünmek) Özellikle yılanlara cam batarsa üzülürüz diyerek kahkaha atmama sebep olmuştur.
tanırım iyi çocuktur.
görsel
aşırı bir kırıcılıkla üzerine gidildiğini düşündüğüm yazar. erkek diyen var, gey diyen var, af edersiniz ibne diyen bile var.

neyse ki gördüğüm kadarıyla bütün bunların üstesinden gelebilecek ve gerekirse hepsinin saçından tutup sözlük meydanında tepikleye tepikleye sürüyebilecek bir güce ve zekaya sahip.

tabi ki sözlüğümüzün hanım kızlarını, birbirini yolarken görmek yüreklerimizi burkar, içimizi acıtır ama bu haksızlığa, bu zulme de bir dur demek gerek.

bu haklı davasında sonuna kadar arkasında olduğumuzu bilmesini isterim.

işine karışmak gibi olmasın ama weffa yellozundan başlayabilirsin yolmaya. şırfıntı seni çekemiyor resmen.
Evet eski bi yazar acayip bi ulu puani vardi silik olmasaydi suan 2.di iyi bi yazar ben yannisini görmedim.

Pesin edit:eksi oy verenler gidin kumda oynayin amk.