bugün

8-9 puan farkla ankara büyükşehir belediye başkanı olacak.
2014'ten sonra ortalıkta hiç görünmemiş ülke için hiçbir bok yapmamış siyasi hiçbir faaliyeti olmamış biri gelmiş belediye başkanı olacam diyor. chp nin başka adayı yok çünkü birde muhalefet bunlar anasını satıyım. koskoca partide bir tane aday çıkmıyor. yazık günah.
Son yerel seçimde Ankara büyükşehir belediyesi'ni kazanmıştır ama elektrik kesintileri, yüksek seçim kurulu'nu basan bakanlar yüzünden iş oldu bittiye getirilip i Melih Gökçek'e mazbata verilmiştir.

Sonrasında bunu yargı kararıyla da onatmıştır.
ankara halkı, gavurun başını ezer gibi mansur yavaşa oy atacak.
ankara halkı tarafından partisine bakılmaksızın sempati beslenen ve seçilmesi kesin gözüyle bakılan başkentimizin yeni belediye başkanı.

umarım diğer belediyelere örnek bir belediyecilik anlayışıyla adından sıkça bahsederiz.
31 mart 2019 akepe: mansur yavaaaaş ciğerimi söktün.
Çok boş yapan bir şahıs

https://twitter.com/KacSa...tatus/1088362547659661312

Geçen seçimde de böyleydi.
iftira atılan aday. dindar kelimesi adamın ağzından çıkmıyor, gelmişler dindarlara hakaret etti diyorlar.
anketlerde götün götün gidiyorlar anlaşılan.

yavaş mansur bunların ciğerlerini söktün.
Chp adayı olunca müslümanlara saldırmaya başladı.
Tokadı koyacak başkan adayı.

Ankara halkı rahat bir nefes alacak sonunda.
dini değerlerle alay etmiş adam.

işte bu da kanıtı.
http://www.youtube.com/watch?v=dxNyqFA4cL0
özhasekiye en az 6 puan fark atacak chp ankara büyükşehir belediye başkan adayı.

2014'te yavaş yavaş geliyordu, artık zamanı geldi.

Edit: farka 6 puan demişim, 16 puan olarak revize ediyorum. *
Chp adayı oldu müslümanlara saldırmaya başladı.
Kutuplaşma olmasa %65’le falan seçilir.

Çünkü memleketini seven bir insan 2 adaya bakar ve der ki lan bu bağımsız bir aday, belediye tecrübesi de var, hırsızlığı falan da yok.

Bir diğer aday kolay müdahale edilebilir olsun diye direk Cumhurbaşkanı tarafından memur gibi atanıyor.Karakteri olan oy verir mi?
Muhtemel Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı... Tebrikler şimdiden.

Aylar önce kaydetmiş olduğum Entry'i şu şekilde:

"Hemen hemen herkesin saygısını kazanan, tecrübeli kişi. Hangi partiden aday olursa olsun "özgül ağırlığı" tartılamayacak, tartışılamayacak."
büyük başkan!
seçimi kazanması yüksek bir ihtimal değil.

sadece özhaseki den bir tık daha fazladır şansı.

ancak ak parti de koz bitmez. ankara ya kömür yardımları yapılacakmış. belki başka yardımlar da yapılır. insanlar hediyeleri sever.

mansur yavaş ola ki kazanırsa hükümetle iyi geçinmeye çalışacaktır. yoksa battal ilgezdi gibi

görevinden alınması 6 ay sürmez. eğer başkan olursa kodamanlar devre girip bak mhp ye geri dön hükümetle de aranı iyi tutmuş olursun bir daha ki seçimde farkla kazanmış olursun diye aklına girebilirler.

kısacası bütün ihtimalleri yazdım. farklı bir senaryo olmaz.
iyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Ankara büyükşehir belediye başkan adayı, eski Beypazarı belediye başkanı ve avukat.

Not: Kazanacağını düşünmüyorum.
Bu adamın kazanamama sebebi mafyalaşmış Ankara belediyesiydi. Umarım güçleri kırılmıştır.
iyi bir insan gerçekten. karakteri düzgün, efendi.

-e beypazarı'nda yaptığı icraatlar da ortada. küçük bir köyü şirin bir ilçeye çevirdi, tarihi dokusunu ortaya çıkarıp turistik bir yer haline getirdi.

yani fanatik partizanların cirit attığı bir ülke olmasaydık, ankara'da ne melih gökçek ne de şimdiki akp adayının şansı olurdu.

ama kazın ayağı öyle değil işte.

büyük ihtimalle seçilemeyecektir.
görsel
Yavaş kardaşım yavaş.
Ankara için başka alternatif yokmuydu diye düşündürmüştür.
Ciğer esprisi yapan oldu mu ? Yoksa ben yapacağım.

Ankara Büyükşehir belediyesi adayı.
ankaranin 1 nisanda yeni belediye baskani.
buraya bu entryi birakiyorum.
Mansur başkan! Ankara'mın yeni başkanı olacağına inanıyorum ve şimdiden tebrik ediyorum başkanımı.