bugün

hakkında konuşulması bile fikrimce komiktir. arkadaş iktidar kanadı olarak kendinize yakın kesimleri konsolide ettiniz, bunun karşı cephesi çıkacağını neden hesaba katmadınız? bu karşı cephenin desteğini alan kişi evet güçlüdür de, destek verdiği kişi parti değiştirip iktidara geçtiğinde karşı cephenin iktidar yandaşı olacağını nereden çıkardınız? koyun sürüsü mü bu, çobanlık yapan nereye giderse oraya geçecek? bu bir.

ikincisi, böyle adamlarla günlük işlerle düşmanlaştırdığınız kitlelerin hakkından gelemezsiniz ve yasal, makul bir yolu da kalmamış gözüküyor. bu yüzden ihtimallerden korkuyorum.
böyle bi durum olursa ak partiye asla oyumu vermem. kırık türkçeli makedonu hiç sevmedim hayattımdaki en samimiyetsiz iki kişiden biridir. biri eko diğeri mansur..
Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkan olma ihtimalinden yüksektir efendim.
Yavaş ol dedirten olaydır.
Minyonda birdir.
Böyle bir olaya ihtimal dahi vermem .
öyle bir ihtimal şu an için yok ama akp'nin pandemi yasaklarının fikir babası mansur yavaş akp'ye geçerse, hatta yanına tam kapanmacı ekrem imamoğlu'nu da alıp öyle giderse çok da şaşırmam.

https://t24.com.tr/haber/...mansur-yavas-a-ait,870605
düşük bir ihtimal olsa da günün birinde bu ihtimalin gerçekleşmesi her zaman mümkündür. "hayır olamaaazzz, mansur başganım öyle bişey yapmaaazzz!" demeyin. zamanında metin feyzioğlu'nu, mehmet ali çelebi'yi destekleyenler bugün mansur yavaş'ı destekliyorlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar