bugün

Ünlü plaj giyimi markası Sports Illustrated'ın ABD'nin Miami kentinde düzenlediği defilesinde yaşanan ilginç anlardandır. Model Mara Martin, 5 aylık kızının karnını kimselerden çekinmeden doyurmuştur helal olsundur.bu durum bayanlar tarafından da uzunca bir süre ayakta alkışlanmıştır.

https://www.mynet.com/mar...a-emzirdi-1221419-mykadin
bunda alkışlanacak ne var anlamış değilim. bir kadın, bebeği üzerinden şov yapıyor. insanların içinde bebek emzirmesi umrumda değil fakat, ben orada şov yapan bir anne ve istismara uğrayan zavallı bir bebek görüyorum.

başlığın (bkz: bebeğini podyumda emziren primci manken) diye değiştirilmesi gerekir.
yalnız mankende devlet gibi karıymış.
Yavv ne alakaa, kadın bebeğini emziriyor, besliyor, karnını doyuruyor. Yavrusu acıkmış ve anası da vermiş ne var bunda?
Herkes siz gibi sapık mı?

iyi yapmış mankendir. Her şeyden önce anadır. Helal olsun.
Farkındalık şeysi filan sanırım.
Ama yazık çocuğa, etraftaki uyaran sayısının fazlalığından şaşkına dönmüştür.

Bu tip aksiyonlar artırıyor mu farkındalığı, araştırmak lazım. Bana bir boka yaramıyor gibi geliyor da.
o nası manken la.
şovdur. gereksiz şov.
Bacaklarına bakmaktan konudan uzaklaştım. ilginçmiş.
Burada kadın memesinin asıl varoluş nedenini ve kullanım alanını görüyoruz..

(bkz: bebek emzirmek)
Gösteriştir.

Victoria secret mankenlerinin de çogu anne.
Hicbirinin podyumda bebek emzirdigini gormedik podyum arkasinda emziren miranda kerr vardi bi tek. Oradaki kadinlar o kadar profesyonel ki cocuklarini bile sokmuyorlar boyle ortama.
şu sıralar primci denilince aklıma sadece primci tengir geliyor ama, ey primci model; seni de unutmadık! *